Mansur Yavaş'tan Bülent Arınç'ın oy itirafına 'gülücük'lü yanıt

Mansur Yavaş'tan Bülent Arınç'ın oy itirafına 'gülücük'lü yanıt
Mansur Yavaş'tan Bülent Arınç'ın oy itirafına 'gülücük'lü yanıt
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın, 30 Mart 2014'teki yerel seçimde oyunu AKP adayı Melih Gökçek'e vermediğini söylemesi üzerine, aynı seçimde CHP adayı olan Mansur Yavaş sosyal medya hesabından 'gülümseyen' bir mesaj attı.

RADİKAL - Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın, bu sabah CNN Türk canlı yayınında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile ilgili sözlerine Mansur Yavaş'tan ilginç bir yanıt geldi.

Bülent Arınç, programda, Gökçek'in son yerel seçimlerde yeniden aday gösterilmesine karşı çıktığını belirterek, "2009 ve 2014’te adaylığına karşı çıktığımda o cemaatten 2009’da Gülerce ve Harun Tokak, 2014’te de Cemil Koçak geldiler bana ‘Melih bey devam etsin, bu hizmetler yürür’ falan dediler. Ben yine kanaatlerimi ifade ettim. Partinin kararı Gökçek olunca arkasında durdum. Oyumu vermedim" dedi.

Arınç'ın bu sözlerine, 30 Mart 2014'teki yerel seçimde Gökçek'in en büyük rakibi olan CHP Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Mansur Yavaş'tan 'selamlama' geldi.

Arınç'ın bu sözlerine ilişkin haberi Twitter hesabı üzerinden paylaşan Yavaş, 'gülücük' işareti yaparak 'Biliyordum..' yazdı.

Arınç: 8 Haziran'dan sonra yolsuzluk dosyası açıklayacağım demedim