Meclis'te yine kavga çıktı! CHP'li vekil merdivenlerden düştü

Meclis'te yine kavga çıktı! CHP'li vekil merdivenlerden düştü
Meclis'te yine kavga çıktı! CHP'li vekil merdivenlerden düştü
İç Güvenlik Paketi görüşmelerinde yine kavga çıktı. CHP milletvekili Orhan Düzgün merdivenden düşerek yaralandı.

RADİKAL - TBMM Genel Kurulu'nda CHP 'li milletvekilleri ile AK Partili milletvekilleri arasında arbede çıktı. Arbede sırasında merdivenlerin bulunduğu yerden stenografların bulunduğu yere düşerek fenalık geçiren CHP Tokat Milletvekili Orhan Düzgün salondan çıkartıldı.

TBMM Genel Kurulu'nda İç Güvenlik paketi görüşmeleri gergin başladı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu ile TBMM Başkanvekili Sadık Yakut arasında sözlü tartışma yaşandı. Yakut'un tutumu nedeniyle Tanrıkulu söz isteyerek kürsüye çıktı. Bu sırada başkanlık divanını önünde bulunan AK Parti Grup başkanvekili Mahir Ünal ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu arasında sözlü tartışma başladı. Bunun üzerine TBMM Başkanvekili Sadık Yakut birleşime ara verdi.

TEKME VE YUMRUKLAR HAVADA UÇUŞTU

Kürsüde bulunan Tanrıkulu, Ünal'ın yanına doğru yürüyünce AK Parti ve CHP'li milletvekilleri de buraya doğru hareket etti. Bu andan itibaren AK Parti ve CHP'li milletvekilleri tekme-tokat birbirine girdi. Bu sırada arbedenin arasında kalan CHP Tokat milletvekili Orhan Düzgün, merdivenlerden stenografların olduğu yere sırt üstü düştü. Arkadaşları tarafından yerden kaldırılan Düzgün salondan çıkartıldı. Kavga ise araya giren diğer milletvekilleri tarafından sonlandırıldı.

CHP Tokat Milletvekili Düzgün, bir süre kuliste dinlendikten sonra Genel Kurul salonuna geri döndü ve ardından tekrar çıktı.

Fırat KESKİNKILIÇ/ANKARA,(DHA)

AKP'li Oktay Saral: Tuncel'i ittim, Kürkçü'ye 4-5 yumruk salladım

İşte Meclis'teki kavganın ilk görüntüleri

Elitaş: İki kadın vekil kendi kendini darp etti