Mehmet Metiner canlı yayında ağladı!

Mehmet Metiner canlı yayında ağladı!
Mehmet Metiner canlı yayında ağladı!
AKP Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, Beyaz TV'de katıldığı bir televizyon programında Yüce Divan oylamasının ardından bir seçmenin kendisini telefonla aradığını söyleyerek ağladı.

RADİKAL - AKP ’li milletvekilleri Şamil Tayyar ve Mehmet Metiner'in AKP grubunun dört eski bakanın Yüce Divan oylamalarında fire vermesine ilişkin yaptığı açıklamalar tartışma konusu olurken, Tayyar ve Metiner için AKP Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş 'Hadlerini aştılar' demişti.

Metiner, Elitaş'ın bu açıklaması sonrası Beyaz Tv canlı yayınında ağlayarak artık konuşmama kararı aldığını söyledi.

'MAHALLENİN DELİSİ BİZ DEĞİLİZ'

Yüce Divan oylamalarında Ak Parti'nin fire vermesine ilişkin bundan sonra konuşmayacağını söyleyen Metiner, 'Mahallenin delisi biz değiliz. Biz partimizin ve davamızın emrinde olan insanlarız. Partimizin kamuoyu karşısında polemik konusu edilmesi beni son derece rahatsız eder' dedi.

Elitaş'tan, Şamil Tayyar ve Mehmet Metiner'e sert tepki

Bir partilinin kendisine aradığını ve ağladığını ifade eden Metiner, " Bugün bir amca beni aradı. Bana ağlayarak dedi ki 'Reise ve size bu yapılmamalıydı.' Ağladı ve ağlarken 'Yazıklar olsun sizi böyle ağlatan insanlara' dedi. Bize yazıklar olsun ki, ibadet aşkıyla bize oy veren bize destek veren insanları hüsrana uğratıyoruz. Ben amcanın ellerinden öpüyorum. Bundan sonra partimin iç meseleleriyle ilgili konuşmayacağım" diye konuştu.

'BİZİM İHANET ETMEYE HAKKIMIZ'

Metiner, canlı yayında şunları söyledi:

"Yüreğimizin sesini dinledik. Hasbi davrandık, hata yaptık. Ama göreceksiniz 2015 seçimlerinden sonra bugün söylediklerimizin bin kat daha fazlasını, bize bugün karşı çıkanlar söyleyecek. Ama Anadolu'daki insanlar Ak Parti'nin içinin karıştırılmasından sonra gözyaşı döküyor. Bizim o gözyaşlarına ihanet etmeye hakkımız yok.

'HADLERİNİ AŞTILAR SÖZÜNÜ BEKLEMİYORDUM'
Mustafa Elitaş'ın 'Hadlerin aştılar' sözlerine de isim vermeden yanıt veren Metiner 'Çok rahatsızım. Birilerinin bize haddimizi bildireceğini asla beklemiyordum. Biz davamız söz konusu olduğunda boynumuzu kılıçlar altına alırız. İstifa etmemiz gerekirse, istifa ederiz. Biz haddimizi biliriz. Bundan sonra ne ileri, ne de geri laf ederiz' şeklinde konuştu.
Milletvekili Mehmet Metiner hakkında suç duyurusu

Mehmet Metiner'den CHP'li kadınlara: Cumhuriyet artıkları

"Partiden istifa edenler daha şerefli"

Metiner, sözlerine şöyle devam etti:

"Merak etme paralelciler de sevinsinler. Onları sevindiren açıklamalar bizim içimizden geldiği an. Ben davamızın selameti için yüreğime taş basarım. Ama oylamayla birlikte partim ne yazık ki, paralel çakalların ağzına sakız yapıldı. Ben buna üzülürüm.
2015 hesabı yapıyorsam, milletvekilliği hesabı yapıyorsam yarına çıkmayayım. Muhalefetin davranışlarını görecektiniz. Yüreğimiz paramparça oldu. Kimseye eyvallah etmedik! Paralel çakallara da eyvallah etmedik. Ama bundan sonra müsterih olsunlar. Herkes gibi akıllı uslu konuşacağız."
Şamil Tayyar: İçimizdeki ihanet şebekesini konuşacağız


  http://www.radikal.com.tr/127934612793466

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  yağla:) - user831629

  fevzi berdibek'i hatırlayan var mı? balyoz falan... elitaş az demiş ( her ne kadar kendisi için de geçerli olsa da)

  gözyaşları neden ki ? - ARAGORA

  2015 deki milletvekilliği tehlikeye girdi..Ondan ağlıyor..Hey güzel Allahım,bu kişi neydi ne oldu?Orada kalmak için bu göz yaşları yetecek mi acaba?T.ERdoğan aleyhine konuşmuş olan da bu adam mıydı,AKP ye girmeden önce ?

  kraldan çok kralcıların yağ sevdası - ron

  genel seçimler öncesi sıra kapma kavgası başladı. kraldan çok kralcı olmanın resimleri bunlar... akp'nin tetikçileri birbirlerini vurmaya başladı. çok komiksin metiner...

  ne mutlu TÜRK'üm diyene - kizil1984

  tamam bu gözyaşlarıyla yeni dönem vekilliği kaptın, kocaman adamlarsınız fındık kabuğunu dolduracak bir sözünüz olmaz mı ya, işiniz gücünüz yağcılık yapmak, sıkışınca ağlamak nedir bunlar ya çoluğunuz çocuğunuz yüzüne nasıl bakıyorsunuz

  SİYASİ TARİH - drhil

  Türkiye cumhuriyeti siyasi tarihi, böyle bir yaratık görmemiştir. Ama pardon; artık tayyibiye cumhuriyetinde yaşıyoruz değil mi?

  - ganjml

  Daha ne kadar kuculebilir diyorum ama metiner sen kazandin limitin yok anladik,sen kazandin biz anladik.