Melih Gökçek, CHP'li Aylin Nazlıaka'yı hedef aldı

Melih Gökçek, CHP'li Aylin Nazlıaka'yı hedef aldı
Melih Gökçek, CHP'li Aylin Nazlıaka'yı hedef aldı
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'la yaşadığı sert polemikle nedeniyle Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan gelen uyarı üzerine "Emir demiri keser, artık bu konuda kesinlikle konuşmayacağım" diyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek bu kez CHP Milletvekili Aylin Nazlıaka'yı hedef aldı.

RADİKAL - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka’yı borç iddiaları yüzünden alaycı ifadelerle hedef aldı.

Gökçek, kiraladığı otobüse para vermediği iddia edilen Aylin Nazlıaka’ya hitaben “Seni 7500 TL için rezil ettirmeyiz.... CHP’li delegelere söyle... Melih arkamda... Sırtım yere gelmez de.. Seni ne edip yeniden MV edecez” şeklinde tweetler attı.

Nazlıaka: Gökçek'i kulaklarından yakaladım, koparmak Arınç'a nasip oldu

Melih Gökçek: Bülent Arınç seni istemiyoruz

Arınç'tan Gökçek'e sert yanıt: 8 Haziran'dan sonra hesabını sorarım

Gökçek, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ı ‘paralelci’ olmakla suçlayıp istifaya davet edince, Arınç’tan çok sert bir yanıt gelmişti. Arınç’ın “Ankara’yı parsel parsel paralel yapıya satmakla” eleştirip, “Böyle 100 konu var” dediği Gökçek de, Arınç’la mahkemede hesaplacağını açıklamıştı.

Bunun üzerine Arınç “Mahkemeye gidersek bana bazı sorular sorulur ben de yanıt verirsem kim zarar görür bilemem” yanıtını vermişti.

Bu tartışmalara el koyan Başbakan Ahmet Davutoğlu, her iki tarafı da uyardığını açıklamış, ardından Gökçek artık bu konuda konuşmayacağını söylemişti.

İŞTE ARINÇ'IN NAZLIAKA TWEETLERİ

 


  http://www.radikal.com.tr/132237113223718

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  siyasi ikbal - user1002376

  Siyasi ikbal uğruna neler yapılabiliyormuş göreceğiz.

  Gelecegin Eyalet Meclis Baskani - user1050807

  Gelecegin Eyalet Meclis Baskani"nin etkilerini deneyimliyor. Ilerde rol model olup Turkiye'ye yayilacak etkileri. Sonra da ilerde gelecegin devlet baskani.

  belediye baskani - milletvekili - user500818

  oyle bir hale geldik ki cb ile arasi iyi olan bir belediye baskani basbakan yardimcisi dahil milletvekillerine hakaret etmekten cekinmiyor. vay be turkiyem ne hallere dustun. yakinda muhtarlarda cumhurbaskanindan aldiklari guc ile milletvekillerine saldirirlarsa sasirmayin. yeni turkiye.

  İnsan - cem_ozgen

  Şu attığın tweetlerle nasıl bir i karaktere sahip olduğunu,nasıl bir donanıma sahip olduğunu cok temiz bir şekilde ortaya koyuyorsun ...bu toplum bu idarecileri hak ediyor mu acaba ...

  hakaret - aharasa

  ceket iliklemeye halaret gerekçesiyle 2 yıl hapis cezası veren mahkeme, bu twite ömürboyu vermeli

  Aziz Nesin - ohabey

  Bazen Melih Gokcek karakterini Aziz Nesin saka olsun diye mi yaratti diye dusunmeden edemiyorum.

  Durdurabilene askolsun - user1028705

  Melih Baskan gucunun Arinc'a yetmeyecegine kanaat getirmis de bir kadina yetecegini mi dusunmus? Cok yazik, siyasetin geldigi yerlere bak. Is guc yok mu nasil zaman buluyorlarlar boyle tum gun Twitter'da onunla bununla atismalara.