Melih Gökçek Halk Tv'de!

Melih Gökçek Halk Tv'de!
Melih Gökçek Halk Tv'de!
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, hükümete muhalif yayınlarıyla bilinen Halk TV'de yayınlanan Basın Koridoru programına telefonla bağlandı.

RADİKAL - Ankara 'nın sularında yaşanan problemlerin konuşulduğu bölümde telefona bağlanan Gökçek, hem CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay hem de programın sunucusu Şaban Sevinç'le tartıştı. Programın konuklarından Latif Şimşek ise Gökçek'i savundu.

Önceki hafta, Melih Gökçek'in canlı yayında "su deneyi" yapmasının ardından internette "Karadenizli vatandaştan Gökçek'e cevap" adıyla bir video paylaşıldı. Halk TV de bu videoyu haber bülteninde ekrana getirdi ve videonun altına "Karadenizli vatandaş Gökçek'in su şovunu bozdu" şeklinde bir KJ yazdı.

Halk TV'nin bu video ve KJ'sine kızan Gökçek, canlı yayında Halk TV'ye de suçlamalar yöneltti.


Gökçek şöyle konuştu: 'Yahu siz yapıyorsunuz bunu. Elimde fotoğraf var ondan okuyorum. Altyazınız aynen şu: "Karadenizli vatandaş Gökçek'in su şovunu bozdu." Siz kalkıp insanlara yanlış bilgi verirseniz bu ayıp değil mi? 'Bozdu' diyorsunuz Melih Gökçek'i. Kırmızıyla yazıyorsunuz. Altına da beyaz siyahla ''Gökçek'in su şovunu böyle bozdu' Kim kimi bozdu? Ben bunu rezil ettim. Sokağa çıkmayacak hale getirdim. Siz hâlâ Halk TV olarak o adamın yaptığının aynısını yapıyorsunuz. İnsanları böyle tahrik ediyorsunuz. Yalan söylüyorsunuz. Bunu göster bir şey demiyorum ama altına 'Melih Gökçek'in su şovunu bozdu' diyorsunuz.

NAZLIAKA’YA DAVET

Ankara'nın suyunda problem olduğu yönündeki iddiaları Halk TV'deki canlı yayında da reddeden Gökçek bir kez daha CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka'yı suçladı. Gökçek, Aylin Nazlıaka'ya canlı yayında birlikte program yapma teklifinde bulundu.

NAZLIAKA'DAN JET YANIT

CHP Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in canlı yayında program teklifini reddederek, kendisi hakkında saygısız bir üslüp kullandığını söylediği Gökçek'in özür dilemesini istedi.