Melih Gökçek'ten oğlu Osman Gökçek'in aday gösterilmemesiyle ilgili ilk açıklama

Melih Gökçek'ten oğlu Osman Gökçek'in aday gösterilmemesiyle ilgili ilk açıklama
Melih Gökçek'ten oğlu Osman Gökçek'in aday gösterilmemesiyle ilgili ilk açıklama
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter'dan oğlu Osman Gökçek'in AK Parti'den milletvekili adayı olamamasına üzüldüğünü açıkladı.

RADİKAL - Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, oğlu Osman Gökçek'in AKP 'den milletvekili adayı gösterilmemesine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Gökçek Twitter'da yaptığı açıklamada oğlunun aday gösterilmemesine üzüldüğünü belirterek "Önemli olan 2 ay sonra Anayasayı değiştirecek çoğunluğu TBMM'ye sokmak" dedi.

  http://www.radikal.com.tr/133094713309473

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  * - user998936

  Sen 'Kısaca parti üzerime çiziği attı bu son dönemim yeni bir Gökçek'te istenilmiyor, oğlumun yaptıkları zaten ortada ondan da bir halt çıkmazdı zaten.' desene i. melih efendi.

  İÇİMİZ PARÇALANDI! - Ali Karatay

  Nasıl yaptılar bunu Gökçekgillere?! Boyun devrilsin Arınç, ne istedin bu garibanlardan, bak, "babasının oğlu" vekil olamayacak, batıracak klübü de yok, etrafa saracak çocukcağız sıkıntıdan. Tüh! Angaralıları bu gece uyku tutmaz artık.

  ÜLKE BU ADAMDAN NASIL MAHRUM BIRAKILIR... - bander

  Osman Gökçek, Türkiyeyi ayağa kaldıracak, zekası ile yetenekleri ile bu ülke topraklarına ya hiç gelmeyen yada bin yılda bir gelen bir adam...nasıl olurda bu ülke bu adamın yeteneklerinden, çalışmalarından mahrum bırakılır...Bu an Türkiyenin battığı andır.:))))))))))) ülke büyük bir tehlikeden kurtuldu. hadi geçmiş olsun:)))