Melih Gökçek'ten vatandaşa 'ray' cevabı

Melih Gökçek'ten vatandaşa 'ray' cevabı
Melih Gökçek'ten vatandaşa 'ray' cevabı
Yurttaş '1 metre ray döşeyemedin' dedi, Gökçek 'Gel rayları göstereyim, resim mi çektirirsin başka bir şey mi yaparsın bilemem' diye yanıt verdi

Özellikle akşam saatlerinde twitter’ı yoğun olarak kullanan ve burada takındığı üslupla zaman zaman gündeme gelen Gökçek, söz konusu yılan hikâyesine dönen metro inşaatları olunca yine kendini tutamadı. Bir twitter kullanıcısı, Gökçek’in ileti yazdığı bir sırada kendisine metro inşaatlarını sordu. Gökçek ile yurttaş arasındaki diyalog şöyle gelişti:

@EsberAtila: @06melihgokcek (Murat) Karayalçın’dan sonra 20 yıl 1 metre dahi ray döşeyemediğin metrodan seni kurtaran RTE’ye (Recep Tayyip Erdoğan ) şükret. Ank ( Ankara ) laf değil hizmet istiyor.

@06melihgokcek: Döşediğim rayları gösterirsem o rayları ne yaparsın? :) Özel kaleme gel, yanına birini vereyim, artık raylara resim mi çektirsin, başka bir şey mi yaparsın, tercih senin:)

@EsberAtila: Sayın Başkan seviye önemli lütfen düşürmeyin. Ne zaman geliyim rayları görmeye? İnşallah hayallerinizde değildir.

GENÇ KIZIN NUMARASINI İFŞA ETMİŞTİ

Gökçek daha önce kendisine twitter’dan hakaret eden bir üniversite öğrencisinin telefon numarasını yayınlamıştı. Gökçek, Ayşegül isimli üniversite öğrencisine “Ayşegül telefonunu arıyorum açmıyorsun. Telefonun 0 506 *** ** ** değil mi? Acaba yanlış mı? Tekrar arıyorum açar mısın?” demişti. Gökçek telefonu açık biçimde yazmıştı.

Gökçek’in sanal alemdeki bir diğer düellosu da son dönemde yaptıkları eylemlerle seslerini duyuran hacker grubu Redhack ile (kızıl hackerlar) oldu. Grup Gökçek’in sitesini hackledi. Gökçek ise bu durumu twitter’da kendi “şanına” bağladı:

“Bugün birileri benim şahsıma ait sitemi hacklemeye teşebbüs etmişler. Önce üzüldüm. Sonra arkadaşlarım bana şöyle dedi: ‘Başkan üzülmen değil tam tersine sevinmen gerek. Çünkü bu saldırılar en çok önemsenen ve etkisi büyük olan kuruluşlara karşı yapılır. Biz bugüne kadar çok kuruluş adı duyduk ama kişi adı hiç hatırlamıyoruz. Demek ki sizin siteniz inanılmaz etkili.’ Hackleyenlere teşekkür.”


  http://www.radikal.com.tr/1087347108734740

  YORUMLAR
  (40 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  çirkin başkan. - Cumhuriyet 1907

  Alıştık başkanın bu çirkin hallerine ruhunun yansımasıdır o sözler ..

  Mata HAri.. - papirus0606

  Seviyesiz,Basit ve çirkin üslubuyla Devlet adamı olmaktan çok mahalle kabadayısı seviyelerinde bir görüntüsü var.. gerçi mahalle kabadayıları da çok esaslı adamlardır buna en çok Mata HAri yakıştırması iyi gider

  Kimya bozukluğu.. - Sinan Devrim

  Ankara Kedisidir o.Kılıçdaroğlu'ndan sonra bir türlü iflah olmadı.

  şeytan - genco940

  biraz tuhaf olacak ama '' terbiyeni bozma diyor''. Tek bir şey bunları seçen kimkşi, vatandaş mı, yoldaş mı. Gerçekçimi, re-CEP'ci mi.

  vatandaşın yüzünü yine güldüren yöneticiler - fengşuyi

  çok farklı bir mizah anlayışları var değil mi? bir idris naim şahin,bir melih gökçek,bir egemen bağış yüzyılda bir can bulur,biat edin!biz seviyesiz,cahil halk tabakası bu yüksek sanat anlayışına vakıf değiliz,suç bizim! kamyon ve leonardo içerikli espriden sonra mizah dergilerine para ödemeyi kestim mesela.ekonomik oldu benim için.devletin verdiği,en az bir hizmetten yararlanmak istedim çünkü.bize düşen takla atmak,ray fotoğraflamak ve arkadaşımız leonardoyla iş makinası kullanmaktır.

  onu bunu - nevzenhan

  bilmemde..emin olun ileride tarih bu kisiligi yazarken yada ileride adinin hatirlandigi konusmalar icerisinde kendisi "hani vardiya agzi bozuk, utanmadan millete seviyesiz cevaplar yazabilen bir belediye baskani" olarak gececek..

  Ya Sonra - kargaw

  Bentderesini yıkıldıktan sonra adam iyice saçmaladı,anlamı büyüktü demek ki onun için.