Meral Akşener veda etti!

Meral Akşener veda etti!
Meral Akşener veda etti!
TBMM Genel Kurulu, Meral Akşener başkanlığında toplandı. Akşener, 5 Nisan'a kadar çalışma kararı alındığını hatırlatarak, "Bugün sizlerle son günüm. 4 yıl beraber Meclis'te mesai yaptık. Çok güzel hatıralar biriktirdik, acı tatlı 4 yıl geçirdik. Şimdi seçime gidiliyor. Gidiş var dönmemek var, dönüp bulmamak var. Varsa hakkım helal ediyorum, sizden de hakkınızı helal etmenizi istiyorum" dedi. Sözleri alkışlarla karşılanan Akşener, diğer Meclis Başkanvekillerine de teşekkür etti.

RADİKAL - MHP ’Lİ Meclis Başkanvekili Meral Akşener dün son kez yönettiği Genel Kurul’da milletvekillerine veda etti. Meclis’in 5 Nisan’a kadar çalışma kararı aldığını anımsatan Akşener, bu tarihe kadar artık kendisinin görevinin olmadığını belirterek, “Güzel bir 4 yıl geçirdik, kendi adıma... Siyasi partilerin grup başkanvekillerine ve bütün milletvekillerine teşekkür ediyorum. Çok güzel hatıralar biriktirdik, acı tatlı 4 yıl geçirdik. Şimdi seçime gidiliyor. Gidiş var dönmemek var, dönüp bulmamak var. Yarına çıkacağımızı Allah biliyor. Varsa hakkım helal ediyorum, sizden de hakkınızı helal etmenizi istiyorum” dedi.

Sözleri alkışlarla karşılanan Akşener, diğer Meclis Başkanvekillerine de teşekkür etti ve kendisini yeniden Meclis’te görmek istediklerini söylediler. HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan da, “Tarafsız ve bağımsız duruşunuzdan büyük güç aldığımızı, bu tutumunuzla örnek başkanvekili olduğunuzu gösterdiniz” ifadesini kullandı.