Meydanı boş gören parti lideri mitingi iptal etti

Meydanı boş gören parti lideri mitingi iptal etti
Meydanı boş gören parti lideri mitingi iptal etti
DSP Genel Başkanı Masum Türker'in Edirne'nin Keşan ilçesinde yapmak istediği miting, katılımcı olmaması üzerine iptal edildi.

RADİKAL-Edirne'nin Keşan ilçesinde düzenlenmesi planlanan DSP mitingi, katılımın az olması nedeniyle iptal edildi.
Mitingin başlayacağı saatte meydanda gelip geçenler dışında kimse yoktu. DSP Genel Başkanı Türker meydanı görünce parti yöneticilerine kızdı.

 

Genel seçime sayılı günler kala Edirne'nin Keşan ilçesine gelen DSP Genel Başkanı Masum Türker, daha önce halka hitap edeceği duyurulan Cumhuriyet Meydanı'na geçti. Meydanın boş olduğunu gören Türker, mitingi iptal ederek, partisinin ilçe teşkilatını ziyaret etti.Türker, partinin ilçe yöneticilerini miting için yeterli çalışma yapmadıkları için eleştirdi. Türker, daha sonra ilçe başkanlığındaki partililere yönelik konuşmasında, AK Parti ile diğer muhalefet partilerine eleştirilerde bulundu.Masum Türker, basın mensuplarına yaptığı kısa konuşmada partisinin Edirne milletvekili adaylarını tanıtarak, oy istedi. Türker, daha sonra Keşan'dan ayrıldı.

DHA


  http://www.radikal.com.tr/137093513709351

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  NEDEN VARSIN DSP? OLAYIN NEDİR? - Ali Karatay

  Hiç bir gerçek politik-ideolojik temele/farklılığa dayanmıyor DSP'nin varlığı, bu nedenle de yalnızca tabelalarda var olabiliyor. Rahşan bile bu gerçeği gördü ve CHP'ye katıldı, hâlâ "ille de DSP" diyenlerin politik rant yemek dışında bir dertleri yok. Gereksiz kalabalık yaratıyorsunuz, çekilin aradan!