MHP adayları kedileri topladı

MHP adayları kedileri topladı
MHP adayları kedileri topladı
Şanlıurfa'da, MHP milletvekili adayları Can Halil Çizmecioğlu ile Murat Kaçak, kent sokaklarında dolaşan kedileri toplayarak hayvan barınağına teslim etti.

RADİKAL -  MHP 6'ncı sıra adayı Murat Kaçar ile 12'nci sıra adayı Can Halil Çizmecioğlu, yerel seçimlerde trafoya girmesiyle elektriklerin kesilmesine yol açtığı gerekçesiyle gündeme gelen kedilerin genel seçimlerde trafoya girmesini önlemek istediklerini belirterek, kentin sokaklarında kedi topladı. Bir hafta içerisinde yürüttükleri seçim çalışmaları sırasında sokaklarda dolaşan 90 kediyi toplayarak hayvan barınağına teslim ettiklerini belirten MHP'nin adaylarından Murat Kaçar, “Bizler bu seçimlerde tüm olumsuzluklara karşı ciddi tedbirler almaya başladık. Bunun için daha önce trafoya girdiği söylenen kedileri biz toplayarak, barınaktaki görevliye teslim ettik. Bu seçimde artık trafolara kedilerde giremeyecek. Çünkü sandık ve trafolar önünde bizim bozkurtlarımız nöbet tutacak" diye konuştu. (Ömer ŞULUL/ŞANLIURFA/DHA) 


  http://www.radikal.com.tr/137041513704151

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  yanlış yöntem - user1050322

  Politik espri için hayvanların bu şekilde yerlerinden edilmesi çok yanlış. Barınaklar hayvanlar için iyi yerler değildir. Onun yerin, sahiplendirseydiniz daha iyi olurdu.