MHP lideri Bahçeli'den AKP ve Genelkurmay'a çok sert sözler

MHP lideri Bahçeli'den AKP ve Genelkurmay'a çok sert sözler
MHP lideri Bahçeli'den AKP ve Genelkurmay'a çok sert sözler
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hükümeti PKK'ya beyaz bayrak çekmekle suçlayarak, "PKK Türkiye'den toprak almadan silah bırakmayacaktır. Aksini iddia eden varsa ya şerefi yoktur ya da aklını ve mantığını kaybetmiş bir sefildir" dedi. Bahçeli, askeri komutaya da şu sözlerle yüklendi: "Omuzu yıldız kümesi olan özel insanlar AKP PKK yıkım ittifakına ne diyeceksiniz?"

RADİKAL - MHP lideri Devlet Bahçeli , il başkanları toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. İşte Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:

"Bölücülüğün yol haritası gururla sunulmuştur. Türk milleti bu olanları sıradan kabul edemez, normal görmeyecektir. AKP ’ye oy veren kardeşlerim, bir umuttur diye oy verdiğiniz parti PKK ’ya beyaz bayrak çekti, görmeyecek misiniz. Arkasında durduğunuz parti Türkiye’yi teröristlere tapulamak üzeredir anlamayacak mısınız?

Gerileye gerileye İmralı’nın kollarına düşen vatansızlar PKK yandaşlığında üst bir faza geçmişlerdir. PKK iktidara ortak olmuş hükümeti ele geçirmişlerdir. Bunların mütareke yıllarındaki işgal komiserlerinden ne farkları vardır. Dünkü açıklamada yer alan bakanlar PKK’nın maskarası haline gelmeyi izzeti nefislerine nasıl sindirebilmişlerdir.


PKK’nın silah bırakacağını iddia etmek tamiri imkansız bir şuursuzluktur. PKK’nın kongre toplayıp silah bırakmasını beklemek saflıktır. PKK Türkiye’den toprak almadan silah bırakmayacaktır. Aksini iddia eden varsa ya şerefi yoktur ya da aklını ve mantığını kaybetmiş  bir sefildir. AKP artık hem HDP hem de PKK’dır. Bölücülük terazisinde artık AKP ile PKK’nın aynı ağırlıkta olduğunu kimse inkar demeyecektir. Erdoğan ve Davutoğlu artık iflas etmiş ve PKK’nın kanlı tarihindeki yer almışladır. AKP-PKK verkaçı Türkiye kalesine gol olup yağmıştır.

Askerlerimizin başına çuval geçirilirken sesini çıkartamayan, Erdoğan’ın kendisine Hocam dediği, AKP’nin Özel paşasına eleştirilerimize alınan kasaptaki ete soğan doğramayan emekli paşa acaba milletin kanına ekmek doğrayanlara bir çift laf edecek cesareti gösterebilecek misin? Omuzu yıldız kümesi olan özel insanlar AKP PKK yıkım ittifakına ne diyeceksiniz?

"NE İSTEDİLER DE VERMEDİK DEMİŞTİR"

Türkiye AKP ile giderse maalesef her türlü fenalık ve faciayı yaşayacaktır. Böylesi zifiri karanlıkta 7 Haziran seçimleri yapılacaktır. Dün Suudi Arabistan’a giderken HDP ve PKK’yı ima ederek 12 yılda ne istediler de vermedik demiş ve Öcalan’a teşekkür etmiştir.. vah ki vah. Bu nasıl bir insan ve nasıl bir cumhurbaşkanıdır.

AKP, HDP sandığa gömülmezse Türkiye gömülecektir. Yıkım yakındır görünüz. Tehlike dibimizdedir uyanık olunuz. AKP-PKK seçim öncesi sanal bahar havası ile 400 milletvekili çıkarıp despotu başkan yapmak için çalışacaktır. Kanundan kaçma çabasını sistem değişikliği ile emniyete alma çabası içindedir. Buna da yeni Türkiye diyeceklerdir. Biz böyle bir Türkiye tanımıyoruz. Milletimize inanıyoruz ferasetine hayranlık duyuyoruz.!


  http://www.radikal.com.tr/130383713038373

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  gidişat - user1002376

  Bu anlaşmalar birileri için Kazan kazan antlaşması olabilir ama memleketin kaybettiği açık. Teröre pekala büyüme ve taraftar kazanma imkanı sağlanıyor. Ve göstergelerde bunu pekala gösteriyor.

  Zayıf kalıyor - user771112

  Muhalefet olarak zayıf kalıyorsunuz. Daha güçlü irade bekliyoruz ki yumruğunu vurduğun zaman herkes seni dinlesin. Yalnız askere söylediklerinize katılmıyorum. Onlar da emir kulu ne yapsınlar.

  Sonunuz gelior - mesutchetinkaya

  MHP ve zihniyeti Bu korku pompalama edası düşüncesi ve bu korku üzerinden insanları ayaklandırma zihniyeti artık bu çağda değer görmüyor bunu göremiyormusunuz.Sonunuz geliyor fazla kıvranmayın artık insanlar yemiyor bunu..Herkeste şunu çok iyi biliyor ne Türk eski Türk ne Kürt eski Kürt ne Öcalan eski Öcalan nede PKK eski PKK..Ama siz ve Zihniyetiniz Hala eski Zihniyetsiniz.Zamanın Ruhunu okuyamanların yani sizlerin sonu gelmiştir.Sizi konuşmanızı izlerken zihniyetinize çanak tutanların söylemlerini okurken gülüyorum sadece.Çünkü Gülünecek haldesiniz.Biz size gülerken sizde kendinize ağlayacaksınız.