MHP'li Halaçoğlu'dan AKP seçmenine: Yüzde 41 oy verirken böyle olacağını bilmiyor muydunuz?

MHP'li Halaçoğlu'dan AKP seçmenine: Yüzde 41 oy verirken böyle olacağını bilmiyor muydunuz?
MHP'li Halaçoğlu'dan AKP seçmenine: Yüzde 41 oy verirken böyle olacağını bilmiyor muydunuz?
Muş'un Malazgirt İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız'ın sehit edilmesinin ardından açıklama yapan MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, AK Parti seçmenlerine seslenerek, "Yüzde 41 oy verirken böyle olacağını bilmiyor muydunuz? Bütün yalanlarını görmezden geldiniz. Vatan toprağını terk ettiler, ceplerini doldurdular, lüks içinde bir hayat sürdüler, görmediniz" dedi.

RADİKAL - Eşi ve çocuğuyla birlikte silahlı saldırıya uğrayan Muş Malazgirt İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız’ın sehit edilmesinin ardından açıklama yapan MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, "Şehidimiz Binbaşı Aslan Kulaksız kahvede şehid edildi. Allah'tan rahmet, ailesine sabır diliyorum. Türk Milletinin başı sağ olsun" ifadelerini kullandı. Sosyal paylaşım sitesi üzerinden saldırıyı değerlendiren Halaçoğlu, saldırıyı kınayan AK Parti seçmenlerine şu sözlerle seslendi: "Şehid haberleri geldikçe, olmamalıydı diyenlere. Olmamalıydı da, olmasına göz yuman ve destek verenlere % 41 oy verirken böyle olacağını bilmiyor muydunuz? Belki bin kere söyledik yanlış yapıyorsunuz diye. Kaç kere söyledik bunlar da sizi kandırıyorlar yapmayın. Bütün yalanlarını görmezden geldiniz. Vatan toprağını terkettiler, ceplerini doldurdular, lüks içinde bir hayat sürdüler görmediniz. Aslında siz kendinizi aldattınız, ama asıl Türk Milleti'ne en büyük zararı verdiniz. Allah bundan sonrasını hayreyleye." (Cafer ZENGİN/KAYSERİ/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/140499014049903

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Halaçoğlu......%41........Balçovalı - user928332

  AKP seçmenine söyledikleriniz çok doğru sayın Halaçoğlu. Ancak, MHP'li grup başkanvekilleri tıpış, tıpış aksaraya gittiler.C.başkanının önünde el pençe divan durdular. Bilal'i alamadılar Hilal'i verdiler. (Bu cümle sayın Demirtaş 'dan alındı)

  iyi de - genco940

  Hadi diyelim ki onlar bilmiyorlardı. Çok bilmiş olarak meclis başkanı seçilirken siz nerelerdeydiniz. Haberiniz varken görmemezlikten mi geldiniz.

  Ya Siz! - user424057

  Peki, siz bilmiyor muydunuz Meclis Bşkanlığını AKP'ye verirken; siz bilmiyor muydunuz ortak hükümet kurmaktan kaçarken; siz bilmiyor muydunuz Erdoğan'ı C.B. seçtiriken ve siz bilmiyor musunuz bu söyledikleriniz halk için bir dalga geçme vesilesi olduğunu?