MHP'nin Kahramanmaraş 6. sıra adayı çekildi

MHP'nin Kahramanmaraş 6. sıra adayı çekildi
MHP'nin Kahramanmaraş 6. sıra adayı çekildi
MHP'nin Kahramanmaraş 6'ncı sırada milletvekili adayı Faruk Atlı, adaylıktan çekildiğini açıkladı. Atıl açıklamasında "Verimli olamayacağını düşünüyorum" dedi.

Kahramanmaraş'ta, MHP 'den 6'ncı sırada milletvekili adayı gösterilen Faruk Atlı, verimli olamayacağını düşünüp adaylıktan çekildi.
Faruk Atlı, milletvekilliği adaylığını yazılı açıklamayla duyurarak, istifa dilekçesini Yüksek Seçim Kurulu'na teslim ettiğini belirtti. Partisine hizmet etmeyi sürdüreceğini ve aday gösterildiği 6'ncı sıradaki yerine Musa Demir'in yazıldığını ifade eden Atlı, "6'ncı sıra adayı olarak verimli olamayacağımızı, Genel Merkez Yönetimi ile paylaştım. Bu nedenle adaylıktan çekilerek, yerime adayı olmayan Elbistan ilçemizden heyecanlı bir arkadaşımızın yazılmasının doğru olacağını değerlendirdik. Elbistan İlçe Başkanımız Ali Demir ile istişare sonrası, yerimize Musa Demir arkadaşımızın yazılmasının doğru olacağına karar verdik. Benim dün olduğu gibi bu gün de Allah ömür verirse yarın da mensubu olmaktan her zaman gurur duyduğum partim ve 40 yıllık aziz hatıralarını taşıdığım davadan vazgeçmem mümkün değildir. Bundan sonra rütbesiz bir er olarak partim ve davama hizmet etmeye devam edeceğim."

DHA