MHP'ye 'oyuncu' aday

MHP'ye 'oyuncu' aday
MHP'ye 'oyuncu' aday
MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı olan oyuncu Mehmet Aslan aday adayları arasında öne çıkıyor.

RADİKAL - Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimlerine hazırlanan MHP ’de öncelik kongre olacak. Kongrenin ardından milletvekili adaylarına yoğunlaşacak olan MHP’nin sürprizi, oyuncu Mehmet Aslan...
MHP, seçimden önce büyük kongreyi yapmak üzere hazırlıklarını tamamladı. 21 Mart’ta Ankara ’da büyük kongre toplanacak. MHP Lideri Devlet Bahçeli , seçimden önce yeniden genel başkan seçilecek. Taşrada olduğu gibi merkez yönetimi de seçimlerde partinin başarı grafiğini yükseltecek isimlerden oluşacak. Milletvekili seçilecekler ile teşkilatlarda görev alacaklar ayrılacak; böylece küskünlükler önlenecek.
Kongrenin hemen ardından milletvekilliği listelerine dönük çalışmalar başlayacak. Ön seçim zaman sıkışıklığı nedeniyle mümkün görünmüyor. MHP, merkez ve temayül yoklamalarına ağırlık verecek. Listelerde, Bahçeli etkili olacak.

Habertürk'ün haberine göreMHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı olan sanatçı Mehmet Aslan aday adayları arasında öne çıkıyor. Gazinocular Kralı olarak bilinen Fahrettin Aslan’ın oğlu Mehmet Aslan filmlerde ve dizilerde rol alıyor. Aslan’ın, Bahçeli’ye hayranlığı biliniyor.


  http://www.radikal.com.tr/128678412867841

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  tam olmuş.. - sofronitsky

  sırf tipi düzgün diye dizilerde oynayan mafya babasının oğlu mhp'den aday.. çok aramışlar mı diyecem ama mhp'ye çok uyduğu kesin.. kendi polat alemdar'larını arıyor adamlar..