MİT TIR'ları: Ajanlıktır hesabını verecekler

MİT TIR'ları: Ajanlıktır hesabını verecekler
MİT TIR'ları: Ajanlıktır hesabını verecekler
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'un fethinin 562. yıl dönümü kutlamalarının düzenlendiği Yenikapı'da vatandaşlara seslendi. Erdoğan, konuşmasında sözü MİT TIR'larına da getirdi. 'Bu casusluktur, bu ajanlıktır, bunun hesabını da verecekler' dedi.

RADİKAL- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , İstanbul 'un fethinin 562. yıl dönümü kutlamalarının düzenlendiği Yenikapı’da vatandaşlara seslendi. Erdoğan, konuşmasında sözü MİT TIR'larına da getirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan fetih kutlamalarında yaptığı konuşmada sözü MİT TIR'larının durdurulmasıyla ilgili haberlere getirdi, şunları söyledi:

Vatanımızın üzerinde kimse operasyon düşünmesin, karşılarında milletimizi, ordumuzu, emniyet güçlerimizi bulurlar. Bunlar aydın değil bunlar karanlık. Bayrağımıza karşı bayrak çıkaranların yanında  yer alanlara ben aydın diyemem. Onun için biz yerimizi çok iyi belirledik. Milletimiz böyle durumlar için ne der biliyor musunuz? Gavurun ekmeğini yiyen gavurun kılıcı çalar. KPSS sorularını çaldılar, 'himmet' diyerek milletin çoluğunun çocuğunun rızkını çaldılar, Suriye 'deki kardeşlerimize gönderdiğimiz yardımların önünü kesip, onların hayatını çaldılar. Utanmadan, sıkılmadan Bayır Bucak Türkmenlerine gönderilen yardımlarla ilgili spekülasyonlara girdiler. Bu casusluktur, bu ajanlıktır, bunun hesabını da verecekler. Düşün artık milletin yakasından. (AA)


  http://www.radikal.com.tr/136954813695485

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Silah Tüccari AKP - user1107643

  AKP gercekten bir yere yardim amacli bir seyler gönderiyor olsa sabah aksam yayin organlarinda bunun reklamini yapar. Madem tirlar ilacla doluydu, acip gösterseydiniz be kardesim, neyini sakliyorsunuz bunun?

  _düşünün - burak akif

  ki birisi konuşunca toplumun %50-60 yeter artık daha fazla dinlemek istemiyoruz bu yalanları diyor ve bu makam c.başkanlığı.

  Hesap döner - user938166

  Keser döner sap döner gün gelir hesap döner. Iki yıl önce kimler ne hesap yapıyordu bugün ne haldeler. Şimdi çok böbürleniyorsun ama bunların hesabını verirsin umarım...

  Tükmen olarak sana cevabim. - baizzet1925_379

  Sen o silahlari bize göndermedin.Yalanin daniskasi, herzamanki gibi..

  Yardimin boylesi - suvari47

  Muslumanim diyen devlet baskanimiz yardim olarak birbirlerini oldursun diye silah gonderiyor.Barbarlar o silahlarla kimi oldurduler acaba.Kardesini oldurmek icin silah nasli bir mantikla yardim oluyor.Insan Allahtan korkar.Pisliklerin ustunude basin yasagiyla kapatmaya calisiyorlar.Yazik cok yazik.