'Mr. Robot' dizisinin final bölümünde Ali Babacan'ın görüntüleri yer aldı

'Mr. Robot' dizisinin final bölümünde Ali Babacan'ın görüntüleri yer aldı
'Mr. Robot' dizisinin final bölümünde Ali Babacan'ın görüntüleri yer aldı
ABD'de, yayınlandığı ilk günden itibaren büyük yankı uyandıran "Mr. Robot" isimli dizinin final bölümünde Ali Babacan'ın görüntüleri kullanıldı. Dizide, Babacan'ın IMF Başkanı Christine Lagarde ile yaptığı bazı görüşmelerin görüntülerine yer verildi.

RADİKAL - Bir hacker ekibinin maceralarını anlatan "Mr. Robot" isimli ABD yapımı dizinin final bölümünde, eski bakan ve AKP Ankara Milletvekili adayı Ali Babacan'ın görüntüleri kullanıldı.

Habertürk gazetesinden Bahar Bakır'ın haberine göre eski bakanlardan ve AKP Ankara Milletvekili adayı Ali Babacan, dünyaca ünlü Mr. Robot dizisinde yer aldı. 25 Haziran’da başlayan ve konusu itibarıyla çok konuşulan ABD yapımı dizide, Babacan’ın IMF Başkanı Christine Lagarde ile de yaptığı bazı görüşmelerin görüntülerine yer verildi. Dizide, Babacan’ın Lagarde ile kurgu gereği küresel hacker krizini görüştüğü sahneler yer aldı.

DÜNYA LİDERLERİ VE BABACAN

Dizide, ABD Başkanı Barack Obama, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Japonya Başbakanı Shinzu Abe ve Almanya Şansölyesi Angela Merkel’in de görüntüleri bulunuyor. Dizi, New York’ta gündüzleri siber güvenlik mühendisi olarak çalışan, geceleri kanunları hiçe sayan bir hacker olan Elliot adındaki antisosyal genç bir programcıyı anlatıyor. Dizinin sloganı ise “Demokrasimiz hack’lendi”...