Muharrem İnce: Şarkıda değil iş yaparken Bismillah

Muharrem İnce: Şarkıda değil iş yaparken Bismillah
Muharrem İnce: Şarkıda değil iş yaparken Bismillah
CHP Milletvekili Muharrem İnce, seçim için, "Haydi Bismillah. Şarkıda değil, iş yaparken bismillah. Vatana ve millete hayırlı uğurlu olsun. Hayırlısı ne ise o olsun. Allah'ın izni, milletin isteği ne derse o olur" yorumunda bulundu.

RADİKAL - Yalova'da 26'ncı dönem milletvekili seçimleri için milletvekili adayları da oylarını kullandı.

CHP Yalova Milletvekili ve milletvekili adayı Muharrem İnce ise oyunu Saffet Çam Ortaokulu'nda 1108 numaralı sandıkta kullandı. İnce ile birlikte eşi Ülkü İnce ve oğlu Salih İnce de oy kullandı. Oyunu sandığa attığı esnada gazetecilere açıklama yapan İnce, "Haydi Bismillah. Şarkıda değil, iş yaparken bismillah. Vatana ve millete hayırlı uğurlu olsun. Hayırlısı ne ise o olsun. Allah'ın izni, milletin isteği ne derse o olur" diye konuştu.

AK Parti Yalova Milletvekili ve milletvekili adayı Fikri Demirel, eşi Şadiye Demirel ile Bahçelievler İlköğretim Okulu'nda oy kullandı. Demirel oyunu 1058 numaralı sandıkta kullandı. Demirel, gazetecilere, "Öncelikle seçimin ülkemize, Yalovamız'a hayırlı olmasını cenabı Allah'tan niyaz ediyorum. İnşallah hayırlı bir sonuç çıkar. Hem Türkiye rahatlar hem Türkiye karşıtları beklediklerini elde edememiş olur. Hayırlısı olsun" dedi.
DHA-Süheyla GÖZDERELİLER