Muhtarın PKK tepkisi Erdoğan'ı güldürdü!

Muhtarın PKK tepkisi Erdoğan'ı güldürdü!
Muhtarın PKK tepkisi Erdoğan'ı güldürdü!
Erdoğan PKK'yı eleştirirken muhtarlardan biri sözünü kesti. "Sayın Cumhurbaşkanım idam kanununun çıkması lazım" sözleri Erdoğan'ı gülümsetti. Salon ise alkışla destek verdi.

RADİKAL - 7 Haziran seçimlerinin ardından Cumhurbaşkanı Sarayı'nda ilk kez muhtarlar toplantısı düzenleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın hedefinde 17 Aralık savcıları, PKK , HDP ve eşbaşkanı Selahattin Demirtaş vardı.

ERDOĞAN'DAN SERT SÖZLER

PKK'nın saldırılarıyla ilgili sert sözler söyleyen Erdoğan, "Son saldırılar terör örgütü ve onun destekçilerinin kalleşlikte sınır tanımadıklarını gösterdi. Bu süreçte çok iğrenç işbirliklerine de şahit oluyoruz. Paralel yapı ve bölücü örgütün aynı çizgide buluştuğunu görüyoruz" dedi.

Erdoğan'dan muhtarlara: Hangi evde kim var gelip bildirin

MUHTAR BAĞIRDI, ERDOĞAN GÜLÜMSEDİ, SALON ALKIŞLADI!

Erdoğan'ın konuşmasını bir muhtarın sözleri böldü. Erdoğan PKK'yı ve paralel yapıyı eleştirirken muhtar, "Sayın Cumhurbaşkanım idam kanununun çıkması lazım" dedi. Muhtarın bu sözlerini dinleyen Erdoğan gülümsemekle yetindi. Salonda ise bazı muhtarlar idam isteyen muhtara alkışla destek verdi.

Erdoğan: Kaçan savcılar yaka paça getirilip hesap verecekler


  http://www.radikal.com.tr/141396814139684

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Eksik Var - Uchiha İtachi

  Muhtarın bir noktada eksiği var... ''Sayın Cumhurbaşkanım'' yerine ''Sayın Başkan'' demeliydi, bu onu daha mutlu ederdi... ''Sayın Başkan ım size karşı gelen herkesi asıp kesmek için yasal düzenleme yapılmalıdır.'' deseydi mesela... Ordaki muhtarlar da alkışlayarak değil ''Başkan ım çok yaşa!'' diye katılmalıydı...

  idam yerine barış isteseydi yanmıştı - 1000cucarachas

  Eğer muhtarlardan biri "Cumhurbaşkanım barış istiyoruz" deseydi, Erdoğan'ın yüzü asılırdı, kalabalık yuhalar, belki korumalar adamı yaka paça dışarı atardı. İdam istenince Erdoğan'ın yüzü aydınlandı: "Seni kerata seni, ne güzel de söyledin!" dercesine baktı ve gülümsedi.

  İdam cezasına gülmüş... - ARAGORA

  Bu tepkinin anlamını çıkaramadım.Pek tabii ki adam öldüreni ABD de bazı eyaletlerde öldürüyorlar.Ama adil yargı yıllarca gerçeği çok sıkı araştırıyor.20 yıl süren yargılamalar var..Siz bu ülkede adil yargı olduğuna inandığınız gün idamı getirebilirsiniz.Gerçekten buna inanıyor musunuz ?

  azgelişmişlik - mehmetkursun1977

  azgelişmişliğin sürekliliği ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. mükemmel örnek.