Okan Bayülgen'in üvey annesi Perinçek'e danışman oldu

Okan Bayülgen'in üvey annesi Perinçek'e danışman oldu
Okan Bayülgen'in üvey annesi Perinçek'e danışman oldu
Vatan Partisi Genel Merkezi'nde dün yapılan üye katılım töreniyle ünlü televizyoncu Okan Bayülgen'in üvey annesi avukat Doğudan Bayülgen partiye üye oldu. Bayülgen Genel Başkan danışmanlığı yapacak.

RADİKAL - Daha önce de siyasetle uğraşan ve iki partide kurucu olarak görev alan Doğudan Bayülgen, Demokrat Merkez Parti 'de İstanbul İl Başkanlığı yaptı; Demokrat Türkiye Partisi’nde Genel Kurul Üyeliği'ni yürüttü ve 1995 seçimlerine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak katılan ilk kadın oldu.

Hürriyet'in haberine göre, Bayülgen’in rozetini eski Savunma Bakanı Vatan Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Barlas Doğu taktı ve “Çağdaş kişiliğiyle uzun zamandır tanıyorum. Partimize üye olduğu için de gururluyum” ifadesini kullandı. Bayülgen’in İstanbul ve çevre illerden sorumlu Genel Başkan Danışmanı olarak görev alacağı öğrenildi.
Güzel Haliç Lioness Derneği, Ulusal Birlik ve Dayanışma Derneği, Atatürk Öğrencileri Derneği kurucu başkanı olan Bayülgen halen bu derneklerin onursal başkanı. Müdafaa-i Hukuk Vakfı’nın yönetim kurulu üyeliğini de devam ettiriyor.