'Ölüm orucu bitmiştir. Öyle bir şey yok'

'Ölüm orucu bitmiştir. Öyle bir şey yok'
'Ölüm orucu bitmiştir. Öyle bir şey yok'
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve Moldova Başbakanı Vladimir Filat ortak düzenlediği basın toplantısında açlık revleri için "O bitmiştir. Öyle bir şey yok şu anda" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , Moldova Başbakanı Vladimir Filat'ın ziyaretiyle iki ülke arasındaki vizelerin kaldırılmasına yönelik anlaşmanın imzalandığını belirterek, “Bundan sonra Moldova-Türkiye trafiğini ciddi manada olumlu istikamette etkileyecektir” dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , “ AK Parti iktidarını zora düşürme gayreti içinde olanlar Cumhurbaşakanı ve Başbakanı birbirine düşüremezler, boşuna gayret etmeyin” dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın sözlerini değerlendirirken, “Radikalleşecek de ne yapacaksın? Atacağın her türlü adımın karşılığını aynı şekilde bulacaksın. TBMM'de ya gelir siyaset yaparsın ya da Kandil'e çıkarsın. Fezleke önümüze geldiğinde, içeriğine bakar gereğini yaparız” dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “Açlık grevleri konusunda Sağlık Bakanlığı ve Adalet Bakanlığı her türlü tedbiri almıştır. Ölüm orucu ile ilgili olarak da O bitmiştir. Öyle bir şey yok şu anda” dedi.  (aa)