Osman Baydemir esnafla ayakkabı boyadı

Osman Baydemir esnafla ayakkabı boyadı
Osman Baydemir esnafla ayakkabı boyadı
HDP Milletvekili ve adayı Osman Baydemir ile AK Parti Milletvekili adayı Abdurrahman Nüvit Yetkin, sabah erken saatlerinde işyerini açan esnafla birlikte bereket duası yaptı. HDP'li Osman Baydemir, pazardaki bir boyacının yanında oturarak, fırçaladığı ayakkabıyı boyadı.

RADİKAL- Şanlıurfa ’da, seçim çalışmalarını sürdüren HDP Milletvekili ve adayı Osman Baydemir ile AK Parti Milletvekili adayı Abdurrahman Nüvit Yetkin, sabah erken saatlerinde işyerini açan esnafla birlikte bereket duası yaptı.

HDP Şanlıurfa Milletvekili ve 1'inci sıra adayı Osman Baydemir ile AK Parti 10'uncu sıra adayı Abdurrahman Nüvit Yetkin, Kunduracılar Pazarı'nda geleneksel hale gelen bereket duasına katıldı. Seçim çalışmaları kapsamında sabah saatlerinde pazara giden iki partinin adayları, esnafın yaptığı bereket duasına eşlik etti. Duanın ardından 'hayırlı işler' temennisinde bulunan HDP ve AK Partili adaylar, esnafın sorunlarını dinledi.HDP'li Osman Baydemir, pazardaki bir boyacının yanında oturarak, fırçaladığı ayakkabıyı boyadı. Ali LEYLAK/ŞANLIURFA, (DHA)