Şamil Tayyar: İçimizdeki ihanet şebekesini konuşacağız

Şamil Tayyar: İçimizdeki ihanet şebekesini konuşacağız
Şamil Tayyar: İçimizdeki ihanet şebekesini konuşacağız
AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar Meclis'teki dört eski bakan için yapılan tarihi oylama için Twitter üzerinden çok çarpıcı bir yorum yaptı.

RADİKAL - Şamil Tayyar Twitter hesabından, bir televizyon programına katılacağını belirterek "içimizdeki ihanet şebekesini konuşacağız" şeklinde bir ifade kullandı. 

Bu sözler ilk açıklanan oylamada Zafer Çağlayan çıkan 242 kabul ve 264 ret oyuna tepki olarak algılandı.


  http://www.radikal.com.tr/127666412766643

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  şamdan ne zaman döndünüz. - genco940

  zatıaliniz ve metinerle başlayalım olmazmı.

  asıl hain - user966283

  valla sayn tayyar kendi ihanetini konuşmalı bence.ülkede rüşvet, yolsuzluk ve iltimasla lekenen bakanları yüce divana göndermeyerek bakanların alnına kara bir leke çaldılar.

  MILLETVEKILI vs AKP VEKILI - Equalizer001

  RADIKAL: ?Şamil Tayyar Zafer Çağlayana çıkan 242 kabul ve 264 ret oyuna tepki olarak ?içimizdeki ihanet şebekesini konuşacağız? demis. Demek AKP vekili Samil Tayyara gore yolsuzluga karsi oy kullanmak ihanet sayiliyor. Pekiyi, kime ve neye ihanet etmis bu ettikleri yemine sadik kalarak oylarini kullanan Milettvekilleri? Gelecek 6 yillik maasini bir kol saatina yatiran Zafer caglayani aklamak isteyen AKP?ne mi (?) Yoksa parti icindeki tum milletvekilerinin oylarina ipotek koymak isteyen SamilTayyar Grubuna mi? Birakin vasat zekaliyi, dusuk zekali bir insana; Turkiye Ekonomi Bakani 700,000.TL degerinde kol saatini almak icin 6 yillik masini yatiracak kadar aklini mi yitirmistir (?) yoksa bu saati rusvet olarak mi almistir(?) diye sorsaniz, size rusvet olarak almistir cevabini veirir. Bubaglamda; yolsuzlukla itham edilen Bakanlar, delil yetersizliginden mahkemede berat etmislerdir amaTurkiye halki vicdaninda muebbet ve politikadan men cezasi giymisleridir. AKP VEKILI OLMAK KOLAYDIR ZOR OLAN MILLETVEKILI OLABILMEKTIR.