Şanlıurfa'da, Erdoğan'ın gelişinden önce MHP afişleri söküldü

Şanlıurfa'da, Erdoğan'ın gelişinden önce MHP afişleri söküldü
Şanlıurfa'da, Erdoğan'ın gelişinden önce MHP afişleri söküldü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın toplu açılış töreni için geleceği Şanlıurfa kent merkezindeki MHP'yi ait afişler, sivil polisler tarafından söküldü.

İSTANBUL Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Recep Tayyip ziyaret programında yer alan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin yanındaki bir merkezinin duvarlarına yapıştırılan ve üzerinde; 'Hatırla' sloganı ile iktidarı eleştiren suçlamaların yer aldığı afişler, sivil polisler tarafından yırtılarak söküldü. Polisler, kendilerini görüntüleyen kameramanlara ise afişleri yasak olduğu gerekçesiyle söktüklerini ifade ederken, yaşananları vatandaşlar ise merakla izledi.

(Mehmet SEZGİN / DHA)

 


  http://www.radikal.com.tr/136486313648631

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  niye - genco940

  gelen kim adamın biri ne buyurmuş kenti siyasetten arıtın kendi ne yapacak siyaset kime vatandaşa ne diyecek 12 senedir dinledikleriniz. Kim bu Cumhurun başkanı iyi de cumhurun başkanının böyle bir hakkı var mı yok olay ne efendim kendileri taraf tutmuyorlar cumhurun hakkını korumak için koruma polisleri ile birlikte sokak sokak dolaşıyorlar. Vatandaşta salak salak gidip hikaye dinliyor. ne denir ki tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş. Kabahat cumhurda mı yoksa başkanında mı size kalmış. ne diyelim ki yüz verdik aliye geldi sıçtı halıya.