Sarıgül, 'CHP yüzde 35 oy alır mı?' sorusunu yanıtsız bıraktı

Sarıgül, 'CHP yüzde 35 oy alır mı?' sorusunu yanıtsız bıraktı
Sarıgül, 'CHP yüzde 35 oy alır mı?' sorusunu yanıtsız bıraktı
Eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül "Partinizin yüzde 35 alacağına inanıyor musunuz?" sorusuna yanıt veremedi.

RADİKAL-CNN Türk'te Posta gazetesi Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'in sunduğu programa konuk olan eski Şişli Belediye Başkanı ve ön seçimde İstanbul 2. Bölge'den milletvekili aday adayı Mustafa Sarıgül'e programda Çelik'in "Yüzde 35 oy alacağınıza inanıyor musunuz?" sorusuna ise cevap vermekten kaçındı. "Bana verilen kuralda rakam verme durumunda olmayacağım" diyen Sarıgül, Çelik'in sorusunda ısrar edip "Tek başına mı iktidar olacağını düşünüyorsunuz partinizin?" şeklinde yinelemesi üzerine "Siyasette 24 saat uzun bir süre... Bir olay gelişir bakarsınız ki her şey değişir" dedi.

KILIÇDAROĞLU 'YÜZDE 35' DEMİŞTİ  

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, 7 Haziran’daki seçimler için partisinin oy çıtasını yüzde 35 olarak koyduğunu açıklamıştı. Kılıçdaroğlu katıldığı bir televizyon programında programında gündeme ilişkin sorularını yanıtlarken  “7 Haziran seçimlerinde, şahsi başarı yüzdeniz nedir?” sorusu üzerine CHP lideri, “Benim düşündüğüm hedef, bu seçimlerde yüzde 35 çıtasını yakalamaktır. Yakalayamazsanız, yakalayamıyorsunuz, siyasette bedel ödemek var” demişti.


  http://www.radikal.com.tr/132336913233693

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  KASAP ET, KOYUN CAN DERDINDE - Equalizer001

  Radikal:?Sarıgül, CHP yüzde 35 oy alır mı?' sorusunu yanıtsız bıraktı? Kasap et,, koyun can derdinde misali, Sarigul secimlerden sonra Sisli Belediye Baskanligindan ve gecikmis Yargi tarfindan acilacak davlara karsi nasil dokunmazlik zirhina burunecegini dusunuyor, sizler kalkmisiniz CHP % 35 oy alir mi (?) diye soru soruyorsunuz.

  "ASLA VE ASLA SİNKAFLI KONUŞMALAR OLMAMASI LAZIM..." - yagareser

  Dim ya.. Öyle olması lazım. Keşke bunu önce oğlunuza anlatsaydınız, öğretseydiniz de ulu orta Şişli belediye başkanı İnönü'ye ulu orta küfretmeseydi. Gerçi oğlunuz hep sizi örnek aldığını söylüyor!

  vay chpnin haline - yellowknife

  he he bekleyin sarigulle cookk alirsiniz..