'Satır sever' yazardan, Erdoğan ve Sedat Peker'e düğün mesajı

'Satır sever' yazardan, Erdoğan ve Sedat Peker'e düğün mesajı
'Satır sever' yazardan, Erdoğan ve Sedat Peker'e düğün mesajı

Peker, Erdoğan ve Yıldırım'ın sohbeti böyle görüntülendi.

Twitter'dan paylaştığı tepki çeken mesajlarıyla tanınan Taha Ün, Emine Erdoğan'ın özel kalem müdiresi Sema Silkin'le düğününün ardından başta nikah şahitliğini yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere teşekkür mesajları yayınladı. Basının alınmadığı düğünden servis edilen fotoğraflar arasında Sedat Peker ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'ayaküstü' sohbetini gösteren fotoğraf da yer aldı.

RADİKAL - Nefret söylemi ve tehdit içeren tweetleriyle tanınan AKP 'ye yakın isimlerden "Sağlam İrade" rumuzlu Twitter kullanıcısı ve yazar Taha Ün, 13 Haziran'da gerçekleşen nikâh törenine katılan ve kendisini kutlayanlara Twitter’dan şükranlarını sundu. Twitter'da ‘PKKlılar ile sağlıklı ve sürdürülebilir iletişim kurmayı başarabilen tek nesne’ diyerek bir satır resmini "hey gidi 90lar" yorumuyla paylaştığı tartışma yaratan tweetiyle de tanınan Ün’ün teşekkür ettiği isimler arasında Cumhurbaşkanı Recep  Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İHH Başkanı Bülent Yıldırım ve yeraltı dünyasını ünlü ismi, Ergenekon sanığı Sedat Peker yer aldı.

Taha Ün’le, Cumhurbaşkanı’nın eşi Emine Erdoğan’ın özel kalem müdiresi Sema Silkin’in nikâhını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıymış, çiftin şahitliklerini, Tayyip ve Emine Erdoğan’ın yanısıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ile İnsani Yardım Vakfı (İHH) Başkanı Bülent Yıldırım yapmıştı.

SEDAT PEKER'LE SAMİMİ SOHBET 

Beylerbeyi Sarayı’ndaki törende, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Ergenekon davası sanığı Sedat Peker ve İHH Başkanı Yıldırım’ın samimi sohbeti dikkat çekmişti.

Taha Ün, nikah törenine katılan ya da kendisini arayarak kutlayanlara Twitter üzerinden teşekkür etti.

ŞÜKRAN LİSTESİ

Takipçilerini ‘İstanbul’un beş mahallesindeki din, vatan, bayrak, ezan düşmanı soysuz böcekleri’ ezmeye çağıran, ‘Sünni olsun çamurdan olsun’ diyerek mezhepçi yaklaşımını gizleme gereği duymayan Ün’ün ‘şükran listesi’ şöyle: