Seçim anketçileri Twitter'da birbirine girdi: Seni döverim!

Seçim anketçileri Twitter'da birbirine girdi: Seni döverim!
Seçim anketçileri Twitter'da birbirine girdi: Seni döverim!

Murat Gezici ve hakan Bayrakçı.

Seçim anketleri yapan Gezici ve Sonar'ın sahipleri sosyal medyada kavga etti. Sonar'ın Başkanı Hakan Bayrakçı TRT'de program yaptığı için kendisini eleştiren Murat Gezici'ye, Seni döveceğim. Bakalım savcıya mı koşacaksın yoksa erkek gibi karşı mı koyacaksın?" ifadelerini kullandı.

RADİKAL - Gezici Araştırma Şirketi Genel Müdürü Murat Gezici ile Sonar Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, sosyal medyada tartışma yaşadı.

Bayrakçı, TRT’de program yaptığı gerekçesiyle kendisini eleştiren Murat Gezici’ye Twitter 'da oldukça sert mesajlar gönderdi.

Gezici’nin Twitter'da yazdığı; “Gezici Araştırma gölgede hiç kalmadı, sizler ölü noktadasınız. Hakan Bey TRTRadyo programınız hayırlı olsun @AHakanBayrakci yeni görevinizde başarılar” mesajına tepki gösteren Bayrakçı; "Hadi ordan… Seni döveceğim. Bakalım savcıya mı koşacaksın yoksa erkek gibi karşı mı koyacaksın?” ifadelerini kullandı.

Murat Gezici ise Bayrakçı'nın tehdit içerikli sözlerine; “Avukatlarım bugün sosyal medya yoluyla ettiği hakaretler ve tehditler için kanuni işlemleri başlatıyor” yanıtını verdi.

 

 


  ETİKETLER:

  Twitter

  ,

  Sosyal Medya

  ,

  TRT

  ,

  Medya

  ,

  Bugün

  ,

  Erkek

  ,

  sosyal

  ,

  Karşı