SEÇİM HAVASI

İvrindi İlçe Belediye Başkanı ve ANAP Belediye Başkan adayı Selahattin Akgedik'in, 'MHP'den istifa etmeden ANAP'tan aday olması nedeniyle' adaylığı düştü.

Balıkesir: İvrindi İlçe Belediye Başkanı ve ANAP Belediye Başkan adayı Selahattin Akgedik'in, 'MHP'den istifa etmeden ANAP'tan aday olması nedeniyle' adaylığı düştü. Akgedik, kararı saygıyla karşıladığını belirterek, "Aday olmadan çok önce MHP'den istifa etmiştim, ancak istifa dilekçemi noter kanalıyla göndermediğim için bunlar başıma geldi" dedi. ANAP İvrindi'de belediye başkanlığı için yeni bir aday belirleyecek.
Ankara: ANAP'ın Çankaya'dan belediye başkan adayı olarak gösterdiği, Ankara Barosu avukatlarından Şenol Özel, dün adliyede meslektaşlarına ve müvekkillerine broşür dağıtarak seçimde oy istedi.
Ankara: AKP Çankaya Belediye Başkan adayı Mesut Çağlar Bozoğlu, seçim çalışmalarına Devlet Bakanı Beşir Atalay ile genel başkan yardımcıları ve 100'e yakın milletvekilinin de katıldığı toplantıyla start verdi. Milletvekilleri ve partililer toplantının ardından gruplara ayrılarak seçim çalışması yapmak için Çankaya'nın çeşitli semtlerine gitti. Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkaya, Çankaya Belediye Başkanı adayı Bozoğlu ile Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'ndaki esnafı ziyaret ederek, broşür dağıttı ve Bozoğlu için destek istedi.