SEÇİM HAVASI

AKP'den istifa eden Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan, DYP'ye geçti.

İstanbul: AKP'den istifa eden Denizli Milletvekili Ümmet Kandoğan, DYP'ye geçti. Meclis'teki son dağılım şöyle: AKP 367, CHP 175, DYP 4, bağımsız 4.
Ankara: ANAP'ta, mali krizi aşmak için genel merkez binasının yanında otopark olarak kullanılan 3 bin 500 metrekarelik arazi 2 milyon dolara satılacak.
İzmir: ANAP lideri Nesrin Nas, seçim kampanyasını Cumhuriyet Meydanı'nda başlattı. Nas konuşurken bir grup bütangazcı, tüpgazda KDV ve ÖTV oranlarının düşürülmesi için Atatürk Anıtı'na çelenk koymak istedi. Bir partilinin yanlış bilgi verdiği Nas, "Tören için bekleyen İzmir Tüpçüler Odası'na görüyorum. Onların 9 Mart tüpçüler gününü kutluyorum" dedi.
İstanbul: CHP'nin Bakırköy Belediye Başkan adayı Ateş Ünal Erzen projelerini anlattı: Her sokakta bir kreş açılacak, okullarda musluk suyu üç ayda içilebilir hale getirilecek, her mahallede 24 saat hizmet veren tam teşekküllü bir ambulansa sahip sağlık ocağı açılacak.
İstanbul: AKP büyükşehir belediye başkan adayı Kadir Topbaş, dün Kâğıthane'de esnafla bir araya geldi. Bel fıtığı ve menisküs hastalıklarının çoğaldığına dikkat çeken Topbaş, "Bunun nedeni spor alanlarının azlığı. Gençlere spor yapabilecekleri alanlar yapacağız" dedi.