'Seçim önü hanımlı kasetler patlayabilir'

'Seçim önü hanımlı kasetler patlayabilir'
'Seçim önü hanımlı kasetler patlayabilir'
Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Dursun Güneş, bakanların karıştığı yolsuzluk iddiasını İran'ın uyguladığını iddia ederek, "İran ajanlarını içeri sokmuş, bu paraya hasta olan, maddeye dayanamayan adamlara para vermiş. Kamera yapmış onlara bir de hanımlar yapmış" dedi.

RADİKAL - Hak ve Hakikat Partisi Genel Başkanı Dursun Güneş, bakanların karıştığı yolsuzluk iddiasını İran'ın uyguladığını iddia ederek, "İran ajanlarını içeri sokmuş, bu paraya hasta olan, maddeye dayanamayan adamlara para vermiş. Kamera yapmış onlara bir de hanımlar yapmış. Daha o kameralar o filmler meydana çıkmadı. Bu seçim üzeri çıkabilir. Bomba patlayabilir" dedi.

HHP Genel Başkanı Dursun Güneş ve partililer merkez Yakutiye ilçesindeki Ye Gör Cağ Kebap Salonu'nda bugün bir basın toplantısı düzenledi. İslam aleminin yeni yılını kutlayan Dursun Güneş, 2015'in dönüm noktası olması temennisinde bulundu. HHP'nin Osmanlı İmparatorluğu kurmaya hazırlandığını iddia eden Güneş hedeflerinin Osmanlı gibi Viyana ve Çin Seddi olduğunu bildirdi. Konuşması sıkça tekbirlerle kesilen Güneş, işadamı Rıza Sarraf ve bakanlarla ilgili yolsuzluk olaylarından söz ederken şunları söyledi:

"Patriotların Türkiye 'ye gelmesi ve İran'a karşı tavır alınması sonucu yolsuzluk projesi başlatılmıştır. İran ajanlarını içeri sokmuş, bu paraya hasta olan, maddeye dayanamayan adamlara para vermiş. Kamera yapmış onlara bir de hanımlar yapmış. Daha o kameralar o filmler meydana çıkmadı. Bu seçim üzeri çıkabilir. Bomba patlayabilir. Ondan sonra İran ile savaş nasıl olurmuş, bunu görsün Türkiye. Hırsızları tutan emniyetin burada suçu ne? Yolsuzluk olayı satılmış insanların İran'a da satıldığının bir belgesidir."

"FENERBAHÇE'YE AYRI BİR KANUN, FALANA AYRI KANUN YOK"
Anayasayı değiştireceklerini, kanunun karşısında cumhurbaşkanı ile işçinin aynı mahkemede yargılanacağını söyleyen Dursun Güneş, "Hak ve Hakikat Partisi anayasayı şekillendirecek. Türkiye'nin mozaiğine göre güzel bir şekil alacak ve bozulmayacak. Günde 99 tane kanun çıkarmayacak üst üste. Fenerbahçe'ye ayrı bir kanun falancaya ayrı bir kanun yok. PKK'ya, kendi adamına, fakire ayrı bir kanun yapmayacak. Koyduğu kanunun karşısında reisicumhur da bir işçi de aynı mahkemeyi görecek, Fatih Sultan gibi" diye konuştu.

"IŞİD TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİL"

IŞİD'in bir terör örgütü olmadığını savunan Dursun Güneş, "IŞİD, sana göre terör örgütü olabilir ama bana göre terör örgütü değildir. IŞİD kendi halkını savunan bir halk hareketine dönüşmüştür. Ülkesine ihanet edenlerin hesabını sormaya çalışıyor. Saray ile ilgili olarak ben şunu görüyorum. Biz başkanlık sistemini getireceğiz. Böyle şatafata gerek yok diyoruz ama oraya bir halifeyi düşünürseniz belki onun için bilmeyerek hazırlanmış bir saray olabilir. Ama biz israfın her türlüsüne karşıyız" dedi. (Nursima KESKİN/ERZURUM/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/126351112635115

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İslam - ahekiz

  İslam'ı uçkurunda sanan zavallı insanlar, toplumları 1500 yıl öncesine taşımak için nafile çabalayan insanlar, Size inanmamız için bilimle ilim ön plana çıksanız. anlarım. İslam'ın ışıklarını sizin gibi düşünen güruhlar 800 yıl önce söndürdünüz. Buruni, İbni-sina ,Mevlana, Ali Kuşçu gibi İslam alimleri yerine İslam'ı insanın uçkurunda sanan alimlere dönüştürdünüz. Bilimde teknolojide olmayınca nostaljik İslam'a yöneldiniz. Osmanlıyı değil İslam'ın ilk indirildiği döneme gideceğinizi söyleseniz bile sizinle İslam çöker, batar ey kendine Müslüman olanlar...

  Tevhid Selam Örgütü hikayesi! - Dedemkorkut

  Gazetecisiniz. Bu adamın kim olduğunu, neye hizmet ettiğini, asıl amacını benden iyi bilirsiniz. Tabi düşmanımın düşmanı dostumdur meşhur meseli gereği, tüm muhalifler bir havuzda toplanıyor. Umarım boğulmazlar. Allah herkesin niyetine göre versin.

  servet, şehvet, şöhret... - user930899

  Herkesin bildiği büyük sırlar vardır... ağalar hepiniz biliyorsunuz ama susuyorsunuz hırsızlıkta var, ahlaksızlıkta var... varda var... ön almaya çalışmayın islamın, imanın şartları arasında hırsızlık yapar zina yapar yok beyler... kimseye çalıyorlar ama müslümanlar vs.. diyip günahlarına ortak olmayın...

  Helal sana - user918006

  Bu habere çok şaşırdım iki defa duyuyorum böyle bir partiyi ama anlattıklarını okuyunca yuru be adamdın adam diyesim geldi

  Ramiz - user942054

  Şimdiden söyleyelim, şantajdır, montajdır, dublajdır,