Sırrı Süreyya Önder'in fotoğrafı tartışma yarattı

Sırrı Süreyya Önder'in fotoğrafı tartışma yarattı
Sırrı Süreyya Önder'in fotoğrafı tartışma yarattı
HDP İstanbul milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in 4 eski Bakan hakkındaki gensoruların oylanması sırasında Ak Partili milletvekilleriyle görüntüleyen fotoğraflara sosyal medyada yorum yağdı.

RADİKAL - TBMM Genel Kurulu'nda dört eski Bakan hakkında 'Yüce Divan' oylaması yapıldı. Oylama devam ederken, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, HDP İstanbul milletvekili Sırrı Süreyya Önder ve bazı milletvekilleri ile sohbet etti. Bu karelerin göründüğü fotoğraflar kısa sürede sosyal medyada yayıldı. 

Sırrı Süreyya Önder, sosyal medyada dolaşan fotoğrafların arasında Ak Parti milletvekili Burhan Kuzu ile birlikte görüldüğü eski bir fotoğrafın da eklenmesi üzerine Twitter hesabından açıklama yaptı. Önder, Burhan Kuzu'yla birlikte olan fotoğrafı yalanlarken Bekir Bozdağ ve diğer Ak Parti milletvekilleriyle görüntülendiği fotoğrafların doğru ve gülmesinin de doğal olduğunu yazdı.
  http://www.radikal.com.tr/127667412766749

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  sayın solcular - meakdağ

  Yeni dünyada insanlar mücadelelerini verirken aynı zamanda iletişim de kuruyorlar farklı kesimlerle, gülmek de dahildir buna. bu yeni üretim ve tüketim şekilleriyle de alakalıdır sanırım. Biz sosyalistler de değiştik ama sosyalist olarak. kabul edin artık, birbirimizi yeme alışkanlığından vazgeçelim..

  allah allah - user404872

  ben bu fotoğrafta ne eleştiriliyor anlamadım. Stalin uzantısı solcuların bitmek tükenmek bilmeyen hastalığı bu sekterlik. " ciddi ol , kimse ile şakalaşma , insan olma , dava adamı ol.." herkese hiza vermeye çalışan kurtulamadığımız faşistlik bu olsa gerek. Saniyenin 24'te 1 anından alınan kareden hesap sorma , müdahale etme. Bıktık usandık kardeşim sizin gibilerden. Azıcık normalleşin artık. Adam ne güzel demiş , bize küfür etmeyen herkesle konuşuruz , gerektiğinde şakalaşırız da.

  Gülmeye Devam! - Ali Fakı

  Bugün Hırsızları ve Yolsuzları AKlama bayramının kutluyorlar; Yarın da Böl ve Yönet Bayramına sıra gelecek! Durmak yok Gülmeye Devam!

  EDİ BESE SIRRI, EDİ BESE! - Ali Karatay

  Sırrı Süreyya'yı severim, bugüne kadar kullanabildiğim bütün oyları HDP geleneğindeki parti ve bloklara verdim, vermeye de devam edeceğim. Fakat Sırrı'nın bu ilkesizlikleri, güç odaklarını gıdıklama aymazlıkları, iktidara şirinlikler yapma acayiplikleri gerçekten midemi bulandırmaya başladı. Ne sanıyorsun sen Sırrı Süreyya, bir hırsızlar diktatöryası kurmaya çalışan adamlar kravat takıp meclise girince onlarla oynaşmak meşru mu oluyor? Benim görmeye tahammül edemediğim adamlarla seçtiğim vekilin enseye tokat ... parmak hallerinin bana ne hissettirmesi bekleniyor? Edi bese Sırrı, edi bese!

  ne var yani ? - user677046

  yani aynı düşünmediğimiz insanlarla sohbet de mi edemeyeceğiz ? hep savaş halinde mi olacağız ? fotoğrafın bütününü görmeyip tek kareye odaklanmak bağnazlık değilse bile cahillik değil midir ?

  meclis - user818105

  başkanlığı seçiminde giydiği ceket farklı yalnız. Bunu nasıl açıklayacak!!

  Tuhaf - Ad Honorem Dei

  Fotoğraflarda eleştirilecek ne var, anlamadım. Türkiye'deki linç eğilimi sadece Sağ'da değil, Sol'da da hayli yaygın. Ufuk Uras'tan sonra, Sırrı Süreyya Önder kendi mahallesinde solcu linççilerin saldırısına uğramış. Bakalım, bundan sonra linçci güruh kimi hedef alacak? Ne var yani, kişiler, siyasi olarak farklı düşünseler de aralarında insani iletişim, etkileşim hiç olmasın mı?