Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, yılbaşı partisinde DJ'lik yaptı

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, yılbaşı partisinde DJ'lik yaptı
Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, yılbaşı partisinde DJ'lik yaptı

Hayri İnönü, Nişantaşı Bakkalı'nın sahibi Zahit Uzun ve oğlu Okan Uzun'la birlikte

Bu yılbaşı sokak kutlaması düzenlenmeyen Nişantaşı'ndaki en ilginç partilerden biri Nişantaşı Bakkalı'nda gerçekleşti. Partinin sürpriz misafiri ise Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'ydü.

RADİKAL – Yılbaşı nedeniyle Nişantaşı Bakkalı’nda bir 'alternatif parti ' düzenlendi. Hürriyet gazetesinden Cengiz Özbek'in haberine göre, partide DJ'lik yapan oyuncu Kemal Pekser ve "Deprem Dede" olarak bilinen Prof. Dr. Ahmet Mete Işıkara'nın oğlu Cengiz Işıkara'ya eşlik eden Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, kısa bir süre davetlilere müzik de çaldı.

‘PARALAR ÇARÇUR EDİLİYOR’
Şişli Belediye Başkanı İnönü, bu yılbaşında Nişantaşı'nda önceki senelerdeki gibi yılbaşı hazırlıkları ve eğlencesi olmaması nedeniyle eleştirilmişti. İnönü bu eleştirilere, geçmiş dönemlerde kaynakların çarçur edilip belediyenin ağır borç yükü altına sokulduğunu savunarak yanıt vermişti.

İnönü, "Milyonlar harcanmış; sizin milyonlarınız, size hizmet için, çocuklarınızın eğitimine katkı için, yürüdüğünüz yollara, yaşadığınız semtlere bakım için ayrılmış olan paralar ne yazık ki gözünüzü boyamak üzere birkaç günlük eğlence için kırmızı halılara ve lambalara harcanmış. Hizmet sözüyle bu makama geldim. Durum böyleyken aynı yanlışlara devam etmeye ne kişisel olarak vicdanım ne de sahip olduğum politik ve ideolojik anlayış izin vermemektedir. Eğer isterseniz geliniz, Nişantaşı eğlence geleneğimizi imece yöntemiyle gerçekleştirelim" diye konuşmuştu.Hayri İnönü: İhsan Özkes istifamı yırttı ve yaktı


Hayri İnönü ve eşi ifade verdi