Şişli'de, Emir Sarıgül'ün yerine Uğur Erhan Dinçer atandı

Şişli'de, Emir Sarıgül'ün yerine Uğur Erhan Dinçer atandı
Şişli'de, Emir Sarıgül'ün yerine Uğur Erhan Dinçer atandı
Şişli Belediyesi'nde, istifa eden başkan yardımcısı Emir Sarıgül'den boşalan koltuğa Ankara Barosu avukatlarından Uğur Erhan Dinçer atandı.

RADİKAL – Şişli Belediyesi’ndeki tartışmalı sürecin ardından istifa eden başkan yardımcısı Emir Sarıgül’den boşalan koltuğa Ankara Barosu avukatlarından Uğur Erhan Dinçer atandı.

Hürriyet gazetesinden Nurettin Kurt'un haberine göre, atamayı doğrulayan Dinçer, “Bu görev için takdir edildim, kamu hizmeti bilinciyle Şişli halkına hizmet verebilmek için atanmış bulunmaktayım. Birlik olmak adına, görevimin gereklerini yerine getirmek için çalışacağım” dedi.

Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Avukat Dinçer’in sorumlu olduğu alanlar şöyle: Encümene Havale Yetkilisi, Zabıta Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Dış İlişkiler Müdürlüğü ( Avrupa Birliği ), Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü.

Avukat Dinçer, Ömer Faruk Eminağaoğlu ve Hamdi Yaver Aktan’ın da aralarında bulunduğu birçok ünlünün avukatlığını yapıyordu.


  http://www.radikal.com.tr/126379712637971

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sarıgül'ün ipini çektiyseniz demek... - user947893

  Doğan Grubu'nun menfaatleri doğrultusunda İnönü'nün yanında yer aldığı sürekli Sarıgül'e çakmaya çalıştığı ayan beyan ortada. Uğur Erhan Dinçer dediğiniz adamın Abdullah Gül'ün de avukatı olduğunu. Diğer yardımcılığa da ihaleye fesattan yargılanıp hapis yatmış olan Erdoğan Yıldız'ın getirildiğini de yazsanıza.