Suat Kılıç: Ergenekon'a kayıt yaptırırken seçmen kütüğüne de kayıt yaptır

Suat Kılıç: Ergenekon'a kayıt yaptırırken seçmen kütüğüne de kayıt yaptır
Suat Kılıç: Ergenekon'a kayıt yaptırırken seçmen kütüğüne de kayıt yaptır
AK Parti Grup Başkanvekili Suat Kılıç, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ergenokan'a üye olmak için adres sormasını eleştirerek 'Ergenekon'a üyelik kaydını yaptırırken, seçmen kütüğüne de kaydını yaptır' dedi.

ANKARA - Kılıç, Altındağ Belediyesince Beşikkaya Mahallesi'nde yaptırılan Beşikkakaya Hanımlar Kültür Merkezi'nin yağış altında yapılan açılış töreninde yaptığı konuşmada, çılışını yaptıkları eserin muhalefet partilerince idare edilen büyükşehir belediyelerinin bile yapamadığı büyüklükte bir eser olduğunu söyledi.

Suat Kılıç, konuşmasına şöyle devam etti:
* Milletin değerlerine saldırırsan, milletin seçilmiş hükümetine iftira yarışına girersen, milletin hukuk sistemini, yargısını ayaklar altına alırsan, milletin öz değerlerine saygı duymazsan, yürüyen merdivene doğru düzgün binmeyi bile beceremezsin. Bu iş bu kadar.

* Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek (Ankara'da başına bir şey gelirse bizden bilirler. O yüzden Ankara'daki bütün yürüyen merdivenlerin başına bir tane tek yön levhası koyacağım) demiş. Ben Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'ye de tavsiye ediyorum. Altındağ'daki yürüyen merdivenlere bir tane tek yön levhası koymak lazım.

* Erzurum'a giderken Sayın Kılıçdaroğlu , Batman uçağına biniyordu az kalsın... Erzurum'a giderken yolunu şaşıranın, Ankara'da yolunu bulması mümkün değil. Başbakanlığın yolunu bulması mümkün değil. İktidarın yolunu bulması mümkün değil. Altındağ'daki gecekonduda yaşayan kardeşlerimin evinin adresini bulması mümkün değil.

* Gelemezler, buraları göremezler. İstanbul Belediye Başkanlığına aday olduğu zaman Kağıthane'ye Kağıttepe diyen zihniyet...
* Referandumda oyunu bile kullanamadı. Herkese (Anayasa hayır oyu verin) dedi. Ama kendisi gelip (hayır) diyemedi. Sonra kabahati hükümette buldu. Kendisine buradan açık çağrı yapıyorum. Salı günü grup toplantısında (Şu Ergenekon terör örgütünün adresini versinler gidip üye olacağım) dedi. Türkiye 'nin anamuhalefet lideri devam eden bir yargılama sürecinde terör örgütü olarak suçlanan bir yapıya üye olmak için adres soruyor. Buradan sesleniyorum. Ergenekon'a üyelik kaydını yaptırırken, seçmen kütüğüne de kaydını yaptır. Sonra oyunu kullanamazsan kabahati bizde arama. Gelsin seçmen kütüğüne de kaydını yaptırsın. Allah bilir ya... Kendine bile seçimde oy vermeyi beceremeyebilir.