Taner Yıldız: Benim amacım Allah nasip ederse şehit olmak

Taner Yıldız: Benim amacım Allah nasip ederse şehit olmak
Taner Yıldız: Benim amacım Allah nasip ederse şehit olmak
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, çocuğunun bedelli askerlik yapmadığını belirterek "Benim amacım Allah nasip ederse şehit olmaktır. Bunu açıkça söylüyorum. Dinim milletim vatanım için..." dedi

RADİKAL - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Genydoğu'da meydana meydana gelen olaylar ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, bölgede meydana gelen olayları değerlendirirken, "Terör olaylarını enerji sektörüyle alakalı, Kürt kardeşlerimizin aldığı hizmeti ciddi olarak aksattı. Boru hattı 22 kez son 7 yılda bombalandı  PKK tarafından. 500 milyon doların daha üzerinde bir bilanço oluştu" dedi.

Yıldız, " İnsanın iç muhasebesi, Allah'la arasındaki bir konudur. Benim amacım Allah nasip ederse şehit olmaktır. Bunu açıkça söylüyorum. Dinim milletim vatanım için... Oğlumun bedelli askerlik konusu... Tamamen bir iftira. Yapsa onu söylerim... Askerliklerini yapmadılar"dedi. ( Hürriyet )

Yıldız: Doğalgaz fiyatlarına zam öngörmüyoruz

 


  http://www.radikal.com.tr/141794414179441

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  atma recep din kardeşiyiz!!! - asu555@kahkaha.com

  şehitlik gariban ailelerine hastır! vekiller ve bebeleri bankamatik askerlik yaparken ve300 korumayla gezerken ceylan derisi koltukta şehit olunmuyor? bu vatan için cephede savaşmak lazım! ama siz şehitlik mertebesini bile oyuncak yaptınız!