TRT'de partisi için oy istediği konuşması öldükten sonra yayınlandı

TRT'de partisi için oy istediği konuşması öldükten sonra yayınlandı
TRT'de partisi için oy istediği konuşması öldükten sonra yayınlandı
Hak ve Özgürlükler Partisi (Hak-Par) Genel Başkanı 58 yaşındaki Fehmi Demir, trafik kazasın hayatını kaybetti. Demir'in ölümünden iki saat sonra propaganda konuşması TRT'de yayınlandı.

Hak ve Özgürlükler Partisi (Hak-Par) Genel Başkanı Fehmi Demir, Mersin'de dün akşam saatlerinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti. Demir'in partisi için yaptığı propaganda konuşması, TRT'de ölümünden iki saat sonra ekranlara geldi.

KONUŞMASINI KENDİSİ DUYURMUŞTU

1 Kasım'daki seçimlere hazırlanan ve kazada yaşamını yitiren Hak- Par Genel Başkanı Fehmi Demir'in sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki son paylaşımında propaganda konuşmasının TRT ekranlarında yayınlanacağını duyurmak oldu. Demir, 24 Ekim 2015'deki son paylaşımında şunları kaydetti: "Siyasi partilerin TRT1 ve TRT Haber'de yayınlanacak seçim konuşmaları yarın (25.10.2015) başlıyor. Partimiz Hak ve Özgürlükler Partisi adına ilk konuşmayı ben yapıyorum. Konuşma saati 20.15'dir. Avrupa saati 19.15."

ÖLÜMÜNDEN İKİ SAAT SONRA KONUŞMASI YAYINLANDI 

Kazada yaşamını yitiren Hak-Par Genel Başkanı Fehmi Demir'in partisi için yaptığı propaganda konuşması, TRT'de ölümünden iki saat sonra ekranlara geldi.