Tülay Babuşcu: Film başladı, isteseniz de istemeseniz de 2023'te vizyona girecek

Tülay Babuşcu: Film başladı, isteseniz de istemeseniz de 2023'te vizyona girecek
Tülay Babuşcu: Film başladı, isteseniz de istemeseniz de 2023'te vizyona girecek
'Osmanlı İmparatorluğu'nun 90 yıllık reklam arasının sona erdi' polemiği devam ediyor. AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşcu bu akşam Facebook hesabından yaptığı açıklamada: 'Aradaşlar reklam arası bitti, film başladı ve isteseniz de istemeseniz de 2023'te vizyona girecek' dedi.

RADİKAL- AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşcu, sosyal medya hesabından yaptığı yorumda Osmanlı İmparatorluğu'nun 90 yıllık reklam arasının sona erdiğini söylemesi eleştirilere neden olmuştu.

Filistin Devlet Başkanı ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tarihteki temsili Türk askerleri ile birlikte çekilmiş olan fotoğrafa yorumda bulunan Babuşcu, "Bu resim okunması gereken bir resim. Filistin'i vermediği bahanesiyle yıkılan Osmanlı İmparatorluğu ve Filistin Devlet Başkanı'yla Cumhurbaşkanı'mızın arka plan görüntüsü. Muhteşem bir zeka. Tabi ki Sn Cumhurbaşkanı'mızın zekası. 600 yıllık İmparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi" demişti.

"AK Partili vekile en iyi yanıtı Sabiha Sultan veriyor"


'Reklamda vekil olanın, film başladığında ne olacağı kendi meselesidir'

İstanbul Barosu'ndan AKP'li vekile sert sözler
Babuşcu daha sonra, AA muhabirine yaptığı açıklamada, konunun farklı değerlendirildiğini ifade ederek, "Bir tweet gördüm, hoşuma gitti, onu retweet ettim, daha sonda Facebook'a yazdım" şeklinde konuşmuştu.

Babuşcu bu akşam yine Facebook hesabından yaptığı 'Kamuoyuna duyurulur' başlıklı bir açıklama yaptı; açıklamada; Aradaşlar reklam arası bitti, film başladı ve isteseniz de istemeseniz de 2023’te vizyona girecek dedi.

İşte o açıklamanın tam metni:
  http://www.radikal.com.tr/1274626127462616

  YORUMLAR
  (16 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  isteseniz de istemeseniz de - tertullian

  bir milletvekilinin "isteseniz de istemeseniz de " demesi azledilmesi için yeterlidir. istemeseniz de kısmı yeterlidir daha doğrusu; akp parti programında olmayan bir hedefe sahip birini milletvekili olarak bünyesinde tutması anlamsızdır hem tbmm için hem parti için. eğer devletin başındakilerin böyle bir planları varsa ki var olarak tahmin edilmektedir; kendi partilisini vakitsiz bu rahatlıkta konuşmasına ses çıkarmayacak bir strateji, aptalcadır. bu kadın, resminden de rahatça okunabileceği üzere böylesi büyük bir gizli planı böylesi büyük bir özgüvenle ifşa edebilecek kadar önemli olmasa gerektir. "kocam hepinizi dövcek " ifadesi var yüzünde bence.

  Seçimler yaklasiyor, reklam ihtiyaci var cünkü hic is yapmamis! - necla akkaya

  Tülay Basbucu, ne is yapmis diye baktim Meclis web sitesine, 2014 icinde 3 genel kurul konusmasi disinda bir sey bulamadim, soru önergesi, yasa teklifi, vs hic bir sey yok! Tabii bu durumda yeniden millet vekili olmak icin bir atraksiyon yapmasi ve cumhuru reisin gözüne girmesi gerekiyordu. Bak becerdide! Aferin sana isini cok iyi biliyorsun Tülaycim...

  ver gazı! - zebda

  tipik bir ' güçe tapan , güçe öykünen ama çevresinin durumunu görmekten aciz ondan dolayı da boş boş atan tutan' bir kafa...bunlar hep doldurmalar! gaza gelmeler!..bir anda osmanlı ve emperyal kafalara gecme arzusu..onlar 400 yıl evveldi babuşga!...zor artık o işler şimdi! oyle 5*10 kötü kostumlu asker giydirerek olmuyor!..reklamla olmuyor!..t.c hala fakir insanların oldugu..hayat seviyesinin düşük olduğu ..dünyada pek de itibarı kalmamış bir ülke..2023 de olsa olsa yeni bir kurtuluş savaşı yapılır size! 90 yıllık tarihte ikinci bir temizleme gerekiyor gercekten!

  Osmancım bu size bir şey hatırlatıyor mu? - genco940

  Ey Türk Gençliği Birinci vazifen Türk İstiklalini, Türk Cumhuriyetini, İlelebet muhafaza ve müdafaa etmektir. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegane temeli budur. Bu temel senin en kıymetli hazinendir.İstikbalde dahi seni, bu hazineden mahrum etmek isteyecek DAHİLİ ve HARİCİ BEDBAHTLARIN olacaktır. Bir gün istiklal ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen vazifeye atılmak için içinde bulunacağın vaziyetin imkan ve şeraitini düşünmeyeceksin. İKTİDARA SAHİP OLANLAR GAFLET, DELALET ve hatta HıYANET içinde bulunabilirler. HATTA BU İKTİDAR SAHİPLERİ, ŞAHSİ MENFAATLERİNİ MÜSTEVLİLERİN SİYASİ EMELLERİYLE TEVHİD EDEBİLİRLER.

  oku - somun ekmek

  Ablacigim, Turkcen berbat. Once anadilini dogru duzgun ogren, sonra o ustun zekanla muhtesem fikirler uretrsin. Gozunu seveyim once biraz kitap oku.

  Seçimlere yatırım.. - user737287

  AKP vekilleri seçimlerde bir daha aday olabilmek için ne yapacaklarını şaşırdı.. Saçmalamaya başladılar.. Bitecek olan bir şey varsa CUMHURİYETe verilen 12 yıllık AKP reklamıdır..

  Düşünce özgürlüğü mü dediniz? - user490650

  Bu ülkede sadece size var. Atasına ,cumhuriyete her türlü olumsuz düşünce serbest. En ufak eleştiride 5 yıl ile yargılananlar ne olacak? İleri demokrasi mi? Geçiniz...