Vali Yazıcıoğlu'nun oğlu AK Parti'den aday adayı

Vali Yazıcıoğlu'nun oğlu AK Parti'den aday adayı
Vali Yazıcıoğlu'nun oğlu AK Parti'den aday adayı
Trafik kazasında hayatını kaybeden eski vali Recep Yazıcıoğlu'nun oğlu işadamı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, AK Parti'den milletvekili aday adaylığını açıkladı.

RADİKAL-Denizli Valisi olduğu dönemde  2003 yılında  trafik kazasında hayatını kaybeden Vali Recep Yazıcıoğlu'nun oğlu işadamı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, AK Parti 'den milletvekili aday adaylığını açıkladı. Yazıcıoğlu, düzenlediği basın toplantısında, 2009'da Ak Parti Genel Merkezi Gençlik Kollarında görev yapmaya başladığını, geçen sürede partide birçok görev üstlendiğini söyledi.

Hayatındaki en önemli rol modeli olan babasının, söylediklerini uygulayan, halkın sorunlarını çözmek için her imkanı seferber eden yapısını düstur edindiğini belirten Yazıcıoğlu, seçilmesi halinde çalışmalarını bu yoldan ayrılmadan sürdüreceğini dile getirdi. Ankara 1. Bölge'den aday adayı olduğunu ve başvurusunu yaptığını bildiren Yazıcıoğlu, adaylığında, 60. Hükümet 'te Devlet Bakanlığı yapan amcası Mustafa Said Yazıcıoğlu ile partili birçok ismin desteğinin de etkili olduğunu kaydetti.

Trafik kazasında hayatını kaybeden Vali Recep Yazıcıoğlu ailesiyle

AA