'Vatandaşa hizmet yerine dağa destek...'

'Vatandaşa hizmet yerine dağa destek...'
'Vatandaşa hizmet yerine dağa destek...'
AK Parti'de Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, BDP'li belediyelerin halka hizmet yerine dağa destek verdiklerini öne sürdü.

Bitlis’te toplu nikah törenine katılacak AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, uçakla Muş’a geldi. Van Milletvekili Fatih Çiftçi, Bitlis Milletvekilleri Vahit Kiler ve Vedat Demiröz, Muş Milletvekili Muzaffer Çakar’ın da eşlik ettiği Hüseyin Tanrıverdi, terörün bir ülkenin ve toplumun başının belası olduğunu belirtti. Ülkede huzur, birlik, beraberlik, kardeşlik ruhunun gelişmesini istemediğini ahyakah AK Parti’li Tanrıverdi, terörün sonunun yaklaştığını bildirdi. Hüseyin Tanrıverdi, şöyle dedi: 

"Son zamanlardaki gelişmeler, terörün artık sona yaklaştığını, hükümetimizin aldığı tedbirler, uyguladığı politikalar sonucu kaçacak bir delik bulamayacağını ve sıkışıp kaldığını ifade etmektedir. Çok kısa zamanda da bu terör belasından Türkiye ’nin kurtulacağına inanıyorum. AK Partili belediyelerin hizmeti ortadadır. BDP ’li belediye başkanlarına baktığımızda dağa destek vermek anlayışında oldukları için maalesef bulundukları şehir, insanlara hizmet verememektedirler. Ancak özellikle BDP’li belediyelerin yöneticilerinin, başkan ya da idarecilerinin KCK operasyonlarıyla içeri alındıklarını ve suçlu olarak tutuklandıklarını görüyoruz. Bunların işbaşında görev yaparken kanuna aykırı çalışmalar yaptığını bunlardan anlıyoruz. Dolayısıyla bunlar siyasi bir operasyon değildir. Yargının operasyonudur. Yargı kim suç işlemişse cezasını verecektir. Bu noktada suç işleyenler de kendilerine dikkat etmelidir." (DHA)