Yalçın Akdoğan: Ateşle oynayan kendisi kaybeder

Yalçın Akdoğan: Ateşle oynayan kendisi kaybeder
Yalçın Akdoğan: Ateşle oynayan kendisi kaybeder
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Twitter hesabından, "Ağrı'da halkımızın huzur ve güvenliği için gayret gösteren güvenlik güçlerimize yönelik terörist saldırıyı kınıyorum" mesajını paylaştı.

ANKARA - Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Ağrı'da PKK ili güvenlik güçleri arasında çıkan çatışma hakkında bir açıklama yaptı. Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Akdoğan, "Ağrı'da halkımızın huzur ve güvenliği için gayret gösteren güvenlik güçlerimize yönelik terörist saldırıyı kınıyorum. Siyasal rekabete baskı, şiddet ve silah karıştırmak, halkın iradesine zorla ipotek koymaya çalışmak kabul edilemez. Kamu düzenine, seçim güvenliğine ve millet huzuruna yönelik girişimlere müsamaha gösterilemez. Ateşle oynayan kendisi kaybeder" ifadelerini kullandı.

(DHA)

PKK, Diyadin'de güvenlik güçlerine ateş açtı

Selahattin Demirtaş'tan Ağrı'da çatışma açıklaması


  http://www.radikal.com.tr/133363513336352

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  AKP'yi sevmeyenler neredesiniz? - Gılgameş

  Hani AKP'yi sevmiyordunuz! Ülkeyi bağnaz islamın pençelerine attılar diyordunuz! Ülkeyi soyup soğana çeviriyorlar diyordunuz! Bu okuduklarınız da aynı AKP'nin eseri. Ama bu konuda yaptıklarını eleştirmeye yanaşmıyorsunuz. Çünkü bu konuda aynı yoldasınız. Ülkenin bir kesiminin inandığı PKK'yi bitirecek hayalleri, diğer bir kesiminin nihayet barış gelecek hayallerinin üzerine iktidar kurmuş olan AKP karşısında güçsüz olmanızın nedeni işte bu. Köpekler öldürülüyor diye feryatları koparırsınız, Kürt katırları katledildiğinde gıkınız çıkmaz. Gezi'de ağaç kestirmezsiniz, Diyarbakır'daki ağaç katliamı girişimine gıkınız çıkmaz. Velhasıl siz AKP'ye atıp tutacağınıza önce kendinizi düzeltin. Azıları da gerçekten ateşle oynamasınlar. Yüksek uçanın düşüşü de hızlı olur.

  atesle oynayanin kim oldugunu biliyoruz - radi11

  siz, AKP. Tayyp Efendi ve genelkurmayiniz. HDP iyi gidiyor diye ates pacayi tutu degil mi? Simdi de ayni kirli politiklara donus....