'Yasak aşk meyvesiyim, Ak Parti'den adayım'

'Yasak aşk meyvesiyim, Ak Parti'den adayım'
'Yasak aşk meyvesiyim, Ak Parti'den adayım'
Dikkatleri çeken Ece Tuncer'in Bitlis'ten milletvekili aday adaylığı için Ak Parti'ye başvurusu yapması teşkilatı hareketlendirdi.

RADİKAL - Ece Tuncer’in Bitlis’ten milletvekili aday adaylığı için Ak Parti ’ye başvurusu yapması teşkilatı hareketlendirdi. Tuncer’in, “yasak aşkın meyvesiyim, Ak Parti ’den milletvekili adayıyım” şeklindeki açıklamaları hem Bitlis teşkilatı hem de Ak Parti Genel Merkezi’nde şaşkınlık yarattı. Tuncer’in geçtiğimiz hafta sonu yapılan temayül yoklamasına girdiği ve üç oy aldığı ortaya çıktı.

Milliyet'ten Önder Yılmaz'ın haberine göre Tuncer, özgeçmişi konusunda kendisine yöneltilen sorular üzerine şu çarpıcı açıklamaları yaptı: “Eski Bakan Kamran İnan’ın eşi, asil ve soylu kadın , Fransız asıllı aristokrat ailenin kızı olan öz annesi Merhume Annetta Alice Yasemin İnan doğunun ve güneydoğunun en büyük aşiret lideri (Şavak-Şafak aşireti) olan ayrıca o dönemin Erzincan vergi rekortmeni olan Seyid Hacı Mehmet Ali Ulukaya ile yasak aşklarının meyvesi olarak dünyaya gelmişim. Kamran İnan kırk yıl bu sırrı saklamak için her yola başvurmuştur.”


  http://www.radikal.com.tr/130655713065571

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - momentum

  Yazık ya, Bitlis gibi muhafazakar, olgun ve gelenek sahibi olarak bildiğim bir yerde bile prim yapan şu referanslara bak, ne bulduysa doldurmuşlar: eski bakan, asil ve soylu kadın, Fransız asıllı aristokrat ailenin kızı, vergi rekortmeni, güneydoğunun en büyük aşiret lideri... Ve benim internette bulduğum bir-iki daha: Kürt aşiret kızı, spikerlik&sunuculuktan tutun siyaset eğitimine kadar bir çok alanda sertifika ve başarı belgesi var, bir çok ulusal ve uluslar arası işlerde danışmanlık ve yöneticilik yapmış, aynı zamanda ressam, çok değerli bir yazar, sitemizde yazacak (yerel bir Bitlis sitesinde)... Hülya Avşar'ın en altlardan gelip de o gıdım gıdım, sabırla işlediği aristokratlık kariyerine gel de şapka çıkartma! Vallahi kadın, bu alemdekilerin gözünde büyüdüğü kadar var. Ey iki günlük dünya...