Yunanistan Başbakanı İstanbul'da

Yunanistan Başbakanı İstanbul'da
Yunanistan Başbakanı İstanbul'da
Ekonomik krizle mücadele eden Yunanistan'ın Başbakanı Andonis Samaras bir günlük gezi için Türkiye'de. En önemli gündem maddesi ülkedeki özelleştirmeler için Türkiye'den yatırımcıların ilgisini çekebilmek.

İSTANBUL - Yunanistan Başbakanı Andonis Samaras, Yunan Hava Kuvvetleri’ne ait özel bir uçakla saat 9.10’da İstanbul’a geldi.
Samaras’ı Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi’nde Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ve İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu karşıladı. Günübirlik resmi ziyaretinde Samaras, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ’la görüşecek. Samaras'ın ziyaretine Yunan hükümetinin 10 bakanı ve iş dünyasından çok sayıda temcilci de eşlik ediyor. İkili görüşmelerde gündemin en önemli konusunun Yunanistan'da yapılacak özelleştirmelere Türkiye 'den çıkabilecek muhtemel talipler alacağı yorumları yapılıyor. (Faik KAPTAN/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/112373811237382

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Bu Haliyle. - Clear

  Hani bu halleriyle bile bizden iyilerdi? Öyle dememişlermiydi? Bir de bizim taraftan da yardakçıları vardı,söylenileni haklı çıkarmak için yorumlarında ulu matematiksel hesaplamalar yaparak,kendini paralayan.Eee,ne oldu şimdi? Keser döndü,sap döndü,gün gelip hesap döndü mü oldu?

  - momentum

  Yunanistan'da tefe koyacaklar adamı... Peşkeş muhabbeti. Hem de Türklere...