Zafer Çağlayan annesini defnetti

Zafer Çağlayan annesini defnetti
Zafer Çağlayan annesini defnetti

Zafer Çağlayan'ın yaşadığı üzüntü ve stres nedeniyle dudağında uçuk çıktığı görüldü.

Eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın vefat eden üvey annesi bugün son yolculuğuna uğurlandı. TBMM'deki Yüce Divan oylaması nedeniyle Muş'a gidemeyeceği iddia edilen Zafer Çağlayan da cenazede hazır bulundu.

RADİKAL - Ekonomi eski Bakanı Zafer Çağlayan’ın üvey annesi Perihan Çağlayan Muş'ta toprağa verildi. Cenaze töreninde, daha önce TBMM'deki oylama nedeniyle Muş'a gidemeyeceği iddia edilen Zafer Çağlayan da hazır bulundu. 

Çağlayan'ın sakallarının uzadığı, dudağında ise uçuk çıktığı görüldü. Çağlayan,Yüce Divan oylaması için Meclis'e gidip gitmeyeceği yönündeki sorulara cevap vermedi.

Ankara ’da tedavi gördüğü hastanede dün yaşamını yitiren Perihan Çağlayan’ın cenazesi bugün saat 11.10'de THY'nin tarifeli uçağı ile Muş'a getirildi.

Annesi ile birlikte aynı uçakta Muş'a gelen Zafer Çağlayan hava limanında protokol ve yakınları tarafından karşılandı.

ÇAĞLAYAN ÜVEY ANNESİNİ TOPRAĞA VERDİ

Cenaze konvoy eşliğinde kent merkezindeki Merkez camine getirildi. Öğlen kılınan cenaze namazına Zafer Çağlayan ile birlikte Vali Vedat Büyükersoy, Belediye Başkanı Feyat Asya, İl Emniyet Müdürü Faik Aksu, Ak Parti İl Başkanı Halis Saltık, partililer ve çok vatandaş katıldı. Cenaze daha sonra kent merkezindeki Taşo Mezarlığına götürülerek defnedildi.

Zafer Çağlayan defin sonrası mezarlıkta taziyeleri kabul etti. Gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Çağlayan Ankara'ya ne zaman döneceği konusunda bir açıklama yapmadı.
DHA

Yolsuzluk iddiaları, bugün Meclis Genel Kurulu'nda

53 AK Partili milletvekili 'Yüce Divan' der mi?

MHP'de yolsuzluk oylaması çağrısı: Hemen dön!