Okurun Tüm Yorumları

sedo3

Yaşadığı Şehir :Amasya
Cinsiyet :Kadın
Toplam Yorum Sayısı :92
Yoruma Katıldığı Haber Sayısı :92
Sitemize Katıldığı Tarih :28/2/2011
Radikal Kullanıcı Avatarı
12/5/2013 - 15:53
Alevi Kurultayı'ndan 'Barış' çıktı

Yolu yoldan cikarttiniz!

"Semah gösterisiyle başlayan Kurultay" cocuk oyuncagi yapmissiniz! BUda siyasi islam degilmi? Bir alevi olarak bu propaganda amacli semah gösterisini kiniyorum ve organize edenleri lanetliyorum!

Radikal Kullanıcı Avatarı
15/2/2013 - 23:26
CHP'nin İmralı sürecine 'gizli' desteği

Yanlissiniz Cüneyt

Kilicdaroglu her zaman bir akil adam komitesini istedi. Hic bir zaman MIT veya devletin direkden görüsmesini istemedi. Akil adamlar görüsüp ve bilgileri parlamentoda kapali oturumda aciklayacaklardi ama AKP'nin böyle yapmasiyla AKP resmen teröristle bir ve beraber oldugu gözetlendi! CHP adina olumlu bir gelisme cünkü AKP PKK'yi ortak hale geldi... Kilicdaroglu gizlice desteklemiyor yane! Herseyi iyi okumak ve sorgulamak lazim!!!

Radikal Kullanıcı Avatarı
24/12/2012 - 00:22
Hama'da ekmek fırını bombalandı

Radikal sen yapma bare

Sizdemi yediniz bu yalani?

Radikal Kullanıcı Avatarı
29/9/2012 - 14:00
Türkiye'de Suriye'ye nota

Allah akil fikir versin...

ABD'ye uyarak, savas cikartmak icin, insan suriyeden kendi adamlariyla, kendi sinirlarini ve milletini vursun.... Kimse bu numaralari yemez, vietnamda irakda her yerde yaptiniz bu numarayi!!! AMERIKA AKP ISRAEL PKK DEFOL!!!

Radikal Kullanıcı Avatarı
19/5/2012 - 11:32
Kamer Genç'ten 'çıplaklık' gafı

Kamer Dayi...

Dersimin Dayisidir, herkes sever ve saygi gösterir bazilari BDP'liler gicigina gider bu durum. Kamer Genc Dersimin öz evlatlarindandir onlarda degiller. Kamer Gence laf atan Dersime laf atmis olur! Kamer Genci kiskananlar catlasinlar diyorum!