Ankara'nın Dikmen'i 10. bölüm özeti ve fragmanı izle

Ankara'nın Dikmen'i 10. bölüm özeti ve fragmanı izle
Ankara'nın Dikmen'i 10. bölüm özeti ve fragmanı izle
Ankara'nın Dikmen'i 10. Bölüm tanıtımı. Kanal D'nin heyecanla takip edilen dizisi Ankara'nın Dikmen'i 10. Bölüm ile seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Ankara 'nın Dikmen'i 10. Bölüm tanıtımı. Kanal D'nin heyecanla takip edilen dizisi Ankara'nın Dikmen'i 10. Bölüm ile seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Ankara'nın Dikmen'i 10. Bölümde neler olacak? Ankara'nın Dikmen'i yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti radikal.com.tr'de

Ankara'nın Dikmen'i 10. Bölüm

Dikmen'e, çamaşır yıkama ambargosu geliyor
Tilbe, Dikmen'in eve hiçbir katkısı olmadığı için Tahliye'ye, Dikmen’in çamaşırlarını yıkamaması talimatını verir. Bunu öğrenen Dikmen de, bir çamaşırhane bulur fakat, fiyatları öğrenince çamaşırlarını yıkatamaz ve bir leğen alıp eve gelir. Çamaşırlarını kendisi, eski usulle elde yıkayacaktır.

Beste'nin liseden arkadaşı Oytunç, Beste'yi almak için evine gelir. Bu sırada apartmanda Dikmen'le karşılaşınca onu kapıcı sanır. Dikmen kapıcı olmadığını bir türlü anlatamaz. Bunun üzerine Oytunç'a kendince bir ders verir.

Tilbe, Kültür Bakanlığı'nın yaptığı bir yarışmaya, besteleyeceği bir eserle katılmak için hazırlanmıştır. Bestelediği eseri yazdığı nota kağıtlarına, Tahliye su dökünce olanlar olur. Tahliye, kovulmamak için Dikmen'den yardım ister. Dikmen de su dökülen kısmın notalarını yeniden yazar .

ANKARA'NIN DİKMEN'İ 10. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

"Ankara'nın Dikmen'i"ne sette sürpriz doğum günü kutlaması

Kanal D’nin başrollerini Bülent Emrah Parlak, Burak Kut ve Gözde Kansu’nun paylaştıkları sevilen dizisi “Ankara’nın Dikmen'i”nde, Dikmen karakterini canlandıran Bülent Emrah Parlak, önceki gün yeni yaşını kutladı.

Set ekibi ve Oyuncu arkadaşları da, başarılı oyuncuya sette sürpriz bir doğum günü partisi düzenleyerek, Parlak’ın yeni yaşını birlikte kutladılar.