KURT SEYİT VE ŞURA İZLE-Kurt Seyit ve Şura izle 1. bölüm

KURT SEYİT VE ŞURA İZLE-Kurt Seyit ve Şura izle 1. bölüm
KURT SEYİT VE ŞURA İZLE-Kurt Seyit ve Şura izle 1. bölüm
Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm yayınlandı. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm büyük ilgi gördü. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm nefesleri kesti. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm izlenme rekorları kırdı. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm full izlemek, Kurt Seyit ve Şura ile ilgili her şeye hurriyet.com.tr'den ulaşabilirsiniz.

Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm yayınlandı. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm büyük ilgi gördü. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm nefesleri kesti. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm izlenme rekorları kırdı. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm full izle ve Kurt Seyit ve Şura ile ilgili her şeye hurriyet.com.tr'den ulaşabilirsiniz. Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın başrollerini paylaştığı Kurt Seyit ve Şura, 1. bölüm buradan izle.

KURT SEYİT VE ŞURA 1. BÖLÜM FULL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Henüz yayınlanmadan tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Kurt Seyit ve Şura 1. bölümü ile 4 Mart Salı akşamı Star TV ekranlarına geldi. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın başrollerini paylaştığı Kurt Seyit ve Şura, 1. bölüm burada. Kurt Seyit ve Şura 1. bölüm yayınlanmaya başladığında Star TV'nin sitesiyle aynı anda hurriyet.com.tr'den izleyebilirsiniz...

Henüz yayınlanmadan ilgi çekmeyi başaran Kurt Seyit ve Şura dün akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Dizide Kurt Seyit rolünü Kıvanç Tatlıtuğ canlandırırken, Şura karakterine ise Farah Zeynep Abdullah hayat veriyor. Kurt Seyit ve Şura dizisinin yapımcılığını ise Ay Yapım üstleniyor. Bunun yanı sıra Kurt Seyit ve Şura dizisinin konusuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz.

KURT SEYİT VE ŞURA (DİZİNİN KONUSU)
Kurt Seyit ve Şura dizisinin karakterlerinden Kurt Seyit, geleneklerine sıkı sıkıya bağlı Kırımı Türk bir ailenin en büyük oğludur. Babasına derin bir hayranlık ve saygı besleyerek büyüyen Kurt Seyit, tıpkı babası gibi Kurt Seyit ve Şura dizisinde Çar’ın en değerli subaylarından biri olmuştur. Zamanı geldiğinde de Kurt Seyit ve Şura dizisinde kendisine nasihat edildiği gibi Türk bir ailenin kızıyla evlenecektir. Asil bir Rus ailenin en küçük kızı olan güzeller güzeli Şura’nın mutlu hayatı ise Kurt Seyit ve Şura babasının ölümcül bir hastalığa yakalanmasıyla sarsılır. Ablası Valentina ile birlikte babasının tedavisi için Petrograd’a (St. Petersburg) geldiklerinde, Kurt Seyit’in eski silah arkadaşı Petro ve ailesi Kurt Seyit ve Şura dizisinde kapılarını onlara açar. Kurt Seyit ve Şura dizisinde savaş alanında yaptığı bir hatadan ötürü üniformasıyla şerefi arasında bir tercih yaparak yeni bir hayata adım atan Petro, Kurt Seyit ve Şura arasında köprü olur. Ancak Petro’nun gizliden gizliye Kurt Seyit’e beslediği düşmanlık, iki sevgili arasında aşılmaz bir engel haline gelecektir. Katıldıkları bir davette Kurt Seyit ve Şura’nın gözleri ilk kez birbirine değdiğinde, kaderleri de baştan yazılır. Yaşayacakları büyük aşk, zaman içerisinde onların vatanı, ailesi, hayattaki tek yaşama sebebi olacaktır.