17 saat süren ereksiyon için 24 kez iğne oldu

İngiltere'de bir otel çalışanı, 17 saat aralıksız ereksiyon yaşayınca, hastanelik oldu.

RADİKAL - 23 yaşındaki Jason Garnett, 17 saat boyunca ereksiyon yaşayınca soluğu hastanede aldı. Habere göre Garnett’in ereksiyon problemi Cuma sabahı başladı. Sabah ereksiyonu yaşayan genç adam, penisinin ‘sakinleşmesi’ için ilk olarak koşuya çıkmak ve buz banyosu yapmak gibi çözümlere başvurdu. Ancak bunların bir işe yaramadığını görünce, ev arkadaşı tarafından hastaneye götürüldü.

Doktorlar önce Jason Garnett’in penisine 24 kez iğne yaparak, kan akışını durdurmaya çalıştı. Ancak bu yöntem işe yaramadı. Bunun üzerine doktorlar, talihsiz adamın penisinden yaklaşık 1 litrelik kan çekmek zorunda kaldı.

İngiliz The Sun gazetesine konuşan adam, “Kalıcı bir ereksiyon yüzünden kendimi hastanede bulmak, herhalde yaşadığım en utanç verici şeydi. Penisime iğneler batırdıklarını görmek korkunç bir deneyimdi. Sanki bir korku filmini yaşıyordum. Hissettiğim acıya 10 puan üzerinden 10 veririm” dedi.

Yapılan müdahale sonrasında penisi normal boyutlara inen genç adam, penisinin “yer yer siyah ve mavi ” olduğunu sözlerine ekledi.


  ETİKETLER:

  Mavi

  ,

  Sabah

  ,

  genç

  ,

  müdahale

  ,

  yöntem