4 yıldız, seçim, koalisyon derken: Hoşgeldin Ramazan!

4 yıldız, seçim, koalisyon derken: Hoşgeldin Ramazan!
4 yıldız, seçim, koalisyon derken: Hoşgeldin Ramazan!
Seçim ile kafayı bozduğumuz haftalar boyunca kendimizi dünyaya kapattık. Kim Kardashian'ın cinsiyet değiştiren üvey babasının seksi pozları bile gözümüzden kaçtı! Nazlanarak gelen yaz yüzünden tatil havasına da giremedik. Poltio, mevcut halde Ramazan'ın gelişini idrak edememiş olabileceğinizi düşündü ve sizin için derledi. İşte Ramazan'ın yaklaştığını haber veren gelişmeler:

Anketleriyle gündemi ters köşeye düşüren www.poltio.com , son dönemde çevrenizdeki bazı değişimlerin farkında mısınız diye sormak istiyor. Özellikle reklamlarda fark etmiş olmalısınız. Fark etmediyseniz de biz dikkatinizi çekelim. Son dönemde televizyon reklamlarında seksi ve güzel kadınlar yerine kim dondurma yiyip, kola içiyor? Evet, dedeler. Bir takım dedeler kola içip ferahlamaya, dondurma yiyip serinlemeye başladılar. Bugün , yarın ne olacak biliyor musunuz? İlk imsakiye elinize geçecek. Muhtemelen öğlen yemeğini sipariş ettiğiniz kebapçıdan gelen poşetin içinden fotoşopun tüm imkanlarından faydalanılarak hazırlanmış muhtemelen Kabe resmi içeren (bonus gül dalları) bir imsakiye çıkacak.

Derken o akşam haberlerinde hurma fiyatları haberini göreceksiniz. Mutlaka bir hurma çeşidinin fiyatı altından pahalı olacak (biz denedik, tadı aynı). Eee artık tüm bunlardan anlamazsanız da yine televizyonda Çağrı filmini gördüğünüzde ayırdına varırsınız. Evet, Ramazan geliyor. Ramazan ayı bu sene 18 Haziran, Perşembe günü başlayacak. “Zaten biliyordum ben ya” dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Yok demiyorsanız oylayın bakalım. Siz Ramazan’ın yaklaştığını hangisinden anlarsınız?

 

Büyük üstatlar Zeki Alasya ve Anthony Quinn'i saygıyla anıyoruz...