Acil servis hemşiresine çok acı tesadüf

Acil servis hemşiresine çok acı tesadüf
Acil servis hemşiresine çok acı tesadüf
Sosyal medya bugünlerde bu hemşirenin başına gelen olayı konuşuyor. Jenifer Medina, bir araba kazası sonrasında çalıştığı hastaneye getirilen ağır yaralı hastanın erkek kardeşi olduğunu fark etti. Genç adam, doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı.

RADİKAL - Geçtiğimiz Cuma günü, Laguna Niguel, California’da kaykay yaparken bir aracın sıkıştırması sonucu düşüp ağır yaralanan Cesar Andreas Medina isimli genç , Mission Hospital Regional Medical Center’a kaldırıldı. Ablası Jenifer Medina da o hastanede hemşirelik yapıyordu.  Erkek kardeşi hastaneye geldiğinde, diğer çalışma arkadaşlarıyla birlikte diğer hastaların tedavisine yardım ettiğini söyleyen Jenifer’dan, ‘ağır durumda olan’ o hastayı teşhis etmesi istendi.

Hastanın cüzdanındaki kimliğine bakan Jenifer, erkek kardeşinin kimliğini görmesiyle adeta şoke oldu. Buzzfeed’de yer alan habere göre, ‘Cüzdan zaten tanıdık gelmişti. İçini açıp kimliğe baktığımdaysa erkek kardeşimin fotoğrafını gördüm.’ dedi.

NBC LA’e yaptığı açıklamada kimlikte erkek kardeşinin fotoğrafını gördüğünde dünyanın başına yıkıldığını söyleyen Jenifer’ın  erkek kardeşi tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Bunun üzerine hemşire kız kardeş, ‘Ona veda etmek ve onu ne kadar çok sevdiğimi söylemeliydim.’ dedi.

Cesar Andreas Medina’ya çarpan kişi ise tutuklandı.

 


  ETİKETLER:

  Erkek

  ,

  Kız

  ,

  bakan

  ,

  genç