Anneden duygusal sürpriz: Evlat edindiği kızına en güzel düğün hediyesini verdi

Anneden duygusal sürpriz: Evlat edindiği kızına en güzel düğün hediyesini verdi
Anneden duygusal sürpriz: Evlat edindiği kızına en güzel düğün hediyesini verdi
Evlat edindiği kızına hazırladığı sürpriz mektubu ona düğün gününde veren anne ve kızın duygusal anları bu ara sosyal medyada en çok paylaşılan haberlerden. Evlat sahibi olmanın, anneliğin biyolojik bağlarla sınırlandırılamayacağının en güzel örneklerinden olan bu olay Brooke Blackledge'in bu özel gününü daha da unutulmaz kılmışa benziyor.

RADİKAL - Amerika ’da yaşayan Blackledge ailesi kızları Brooke ve abisini evlat edindiklerinde sene 1995’ti. Bebeklerini aldıkları gün, kendi gelinliğinin bir köşesine kızı için bir mektup yazan anne Sherry Blackledge, mektubu 20 sene sonra, düğün gününde kızına verdi.

Huffington Post’un haberine göre, ‘Onu bize Tanrı gönderdi’ diyen anne Sherry Blackledge, bu mektubu onların Brooke’u ne kadar çok sevdiklerini bilmesi için yazdıklarını söyledi.
Geçtiğimiz Mart ayında nişanlısı Tyler Zugg ile evlenmeden hemen önce kızına mektubu veren Sherry Blackledge ve Brooke’un bu duygusal anları düğünü çekecek film ekibi tarafından an an kaydedildi.
Sherry Blackledge mektupta şöyle diyor, ‘Ailemize ne kadar şans ve mutluluk getirdiğini bilmeni istiyoruz. Baban ve ben evlenmeden önce hep bir kızımız bir de oğlumuz olsun diye dilerdik.’
‘Hatta kızımız olursa adını Brooke koyacağımızı bile düşünmüştük. Sen bizim küçük Brooke’umuzsun.’
Bu özel an ve seneler sonra gelen bu mektup, şüphesiz ailenin kızlarına verecekleri en güzel düğün hediyesi oldu.