Asi ve Tonti: Kaybolan 79'luk nine dövmecide bulundu

Asi ve Tonti: Kaybolan 79'luk nine dövmecide bulundu
Asi ve Tonti: Kaybolan 79'luk nine dövmecide bulundu
Biz anneanne ve babaannelerimizi örgü örerken, bayramda cebimize harçlık sıkıştırırken, pamuk saçlarını tararken hayal ederiz fakat İngiltere'de bir bakım evinde yaşayan 79 yaşındaki Sadie için durum sanıyoruz biraz farklı; zira kendisi kaldığı yerden kaçıp soluğu dövmecide alacak kadar genç hissediyor kendini.

79 yaşında ve 11 torunu olan Sadie, İngiltere ’de Daleview House adındaki bakım evinde yaşayan bir teyzemizken, onu bir anda hayatımıza sokan şey ise geçtiğimiz günlerde yaptığı çılgınlık oldu. Boredpanda’nın haberine göre, oğlu Tony Sellers onu ziyarete gittiğinde odasına bulamadı. Bakım evine hiçbir haber vermeden çıkan kadının ilk dövmesini yaptırmak için soluğu dövmecide aldığı sonradan ortaya çıktı.

Mirror’a yaptığı açıklamada, ailesinin ne düşüneceğinin sorulması üzerine ‘Umrumda bile değil’ diyen Sadie, ‘Benim yaşıma geldiğinizde hayatının her gününü sonuna kadar yaşaman gerekiyor’ diye de ekledi.

Dövmesini yaptırırken dövmeciye daha ne kadar sürecek diye soran Sadie, ‘beş dakika önce bitti’ cevabını alınca da, ‘Nasıl olur, hiçbir şey hissetmedim’ demiş.

Oğlu Tony’nin bu dövme olayına tepkisi ise tahmin edebileceği gibi şaşkınlık dolu olmuş. ‘Sahiden inanamadım. İçeri girdim ve 20 yaşlarında, her yeri dövme olan insanlar vardı. Tam ortalarında da annem oturmuş, o da dövme yaptırıyordu!’ diye konuştu.

Annesinin genelde oldukça sakin bir insan olduğunu söyleyen Tony, 79 yaşındaki Sadie'nin sinirlendiğinde de tam sinirlendiğini söyledi.


  ETİKETLER:

  İngiltere

  ,

  haber

  ,

  Dövme

  ,

  dolu